Eirolīgā uzvaras svin E un F grupu līderi Madrides Real un Olympiacos

Turkish Airlines Eirolīgas TOP 16 mačos Madrides Real piektdien ar 107:71 pārliecinoši apspēlēja Stambulas Galatasaray, Pireju Olympiacos ar 83:74 uzvarēja Milānas Emporio Armani un Malagas Unicaja ar 93:90 pārspēja Stambulas Anadolu Efes.

Madrides Real un Stambulas Galatasaray mačā Turcijas klubs turējās līdzās vienīgi pirmajā ceturtdaļā. Otro periodu Real uzvarēja ar 33:14 un visu spēli ar 107:71. Uzvarētājiem Rudijs Fernandess guva 17, Andress Nočioni 16 punktus, zaudētājiem Patriks Jangs 19 Enders Arslans 17 punktus.

Pireju Olympiacos un Milānas Emporio Armani spēlē tieši otrādi, grieķu klubs izšķirošo pārsvaru ieguva pirmajā ceturtdaļā – 22:14. Nākamie divi periodi beidzās neizšķirti, bet pēdējo ceturtdaļu ar vienu punktu uzvarēja Emporio Armani. Olympiacos bija pārāki ar 83:74, izcīnot astoto uzvaru deviņās TOP 16 spēlēs. Pa 14 punktiem guva Olympiacos līderis Vasilis Spanulis un Otello Hanters, bet Milānas klubā rezultatīvākie ar attiecīgi 24 un 17 punktiem bija Alesandro Džentile un Maršons Bruks.

Stambulas Anadolu Efes svarīgā spēlē cīņā par vietu izslēgšanas turnīrā ar 90:93 izbraukumā piekāpās Malagas Unicaja. Mājniekiem uzvaru nodrosināja Raiana Tulsona trīspunktnieks pēdējās sekundēs pāri Dario Sariča rokām. Kopā visā spēlē Tulsons guva 25 punktus, bet Anadolu Efes labā Tomā Ertels iemeta 23 punktus.