Eirolīgā Madrides Real pārspēj Blūma Panathinaikos, CSKA apspēlē Unicaja

Jānis Blūms ceturtdien guva astoņus punktus Turkish Airlines Eirolīgas TOP 16 ceturtās kārtas mačā, kurā kontinenta grandu duelī latvieša pārstāvētā Atēnu Panathinaikos izbraukumā ar 65:83 zaudēja Madrides Real. Citā spēlē F grupas līderi Maskavas CSKA ar 101:74 apspēlēja Malagas Unicaja.

Madrides Real un Panathinaikos spēlē laukuma saimnieki vadībā atradās kopš paša spēles ievada, kad panāca 4:2 savā labā. Pirmajā puslaikā gan Real nespēja jūtami atrauties, reizi panākot desmit punktu pārsvaru, bet trešajā ceturtdaļā tas jau lielākoties turējās ap 12 punktu robežu. Ceturtajā ceturtdaļā mājinieki pārsvaru jūtami palielināja, svinot pārliecinošu uzvaru.

Blūms laukumā pavadīja 23 minūtes un 34 sekundes, realizējot vienīgo divpunktu metienu un divus no pieciem tālmetieniem. Viņa kontā arī pa vienai rezultatīvai piespēlei, atlēkušajai bumbai un pieļautai kļūdai, kā arī divas piezīmes un viens izprovocēts noteikumu pārkāpums, kas deva piecus efektivitātes koeficienta punktus.

Uzvarētāju labā 18 punktus guva Felipe Rejess, bet Atēnu klubā ar 15 punktiem izcēlās urugvajietis Estevans Batista.

Real komandai šī bija ceturtā uzvara tikpat posma spēlēs, kas dod pirmo vietu E apakšgrupā. Tikmēr Panathinaikos kontā ir divi panākumi, bet savainotā latvieša Kaspara Vecvagara pārstāvētā Lietuvas komanda Kauņas Žalgiris trīs mačos tikusi pie vienas uzvaras.

F grupā arī Maskavas CSKA svinēja ceturto panākumu četrās pirmajā TOP 16 spēlēs. CSKA ar 101:74 pārliecinoši apspēlēja Malagas Unicaja basketbolistus.