Eirolīgā laimīgas uzvaras svin Laboral Kutxa un Olympiacos

Turkish Airlines Eirolīgas piektdienas spēlēs laimīgas uzvaras svinēja Dāvja Bertāna Laboral Kutxa un Pireju Olympiacos. Laboral Kutxa pēdējās sekundēs uzvarēja Stambulas Galatasaray, Olympiacos tikai pagarinājumā pieveica Klaipēdas Neptunas.

Dāvja Bertāna Laboral Kutxa mačā ar Stambulas Galatasaray aizvadīja satraucošu otro puslaiku. 3. ceturtdaļā mājinieki no Turcijas kluba atpalika 8 punktus, tomēr līdz perioda beigām pretiniekus noķēra. Pēdējās ceturtdaļas sākumā 211 cm garais Galatasaray serbu centrs Zorans Ercegs iemeta divus tālmetienus, Karlos Arojo divreiz precīzi meta no soda līnijas un viesiem atkal bija + 8.

Tieši šajā brīdī beidzot no tālienes trāpīja Dāvis Bertāns, kurš līdz pēdējā perioda sākumam bija guvis tikai 3 punktus. Atlikušajās minūtēs Dāvis pēc Furkana Aldemira soda iemeta trīs soda metienus un vēl vienu trīspunktnieku. Uzvaru Laboral Kutxa deva Koltona Aiversona metiens 2,9 sekundes līdz spēles beigām. Vladimira Micova trīspunktnieks grozā netrāpīja un vairāk kā 9 000 spāņu fani varēja gavilēt – 91:90  Laboral Kutxa otrā uzvara trijās Eirolīgas spēlēs.

Vēl vienu labu spēli Eirolīgā aizvadīja Klaipēdas Neptunas. Trīskārtējie Kontinenta čempioni Pireju Olympiacos Lietuvas klubu uzvarēja tikai pagarinājumā. Pēdējais metiens 4. perioda beigās bija Braiantam Danstonam, taču Olympiacos uzbrucējs grozā netrāpīja. 5 sekundes pirms pagarinājuma beigām Neptunas aizsargs Mustafa Šakurs varēja izlīdzināt rezultātu, bet trāpīja tikai vienu soda metienu. Donats Zavacks uzsita sodu, Brents Petvejs abus metienus iemeta, pēc lietuviešu kļūdas Kostas Slukas iemeta vēl vienu sodu un Olympiacos uzvarēja 85:81.