Dramatiskā spēlē Turcija uzvar Serbiju un iekļūst Pasaules čempionāta pusfinālā

Pasaules čempionātā basketbolā sievietēm laukuma saimniece Turcija dramatiskā spēles galotnē ar 62:61 uzvarēja Serbiju un iekļuva turnīra pusfinālā, kur tiksies ar Spānijas izlasi.

Trešā ceturtdaļfināla liktenis izšķīrās spēles pēdējā minūtē. Tugba Palazoglu 25 sekundes līdz spēles beigām ar soda metienu palielināja Turcijas pārsvaru līdz 3 punktiem – 62:59. Atbildes uzbrukumā Tamaras Radočajas trīspunktu metiens bija neprecīzs, serbiete tika pie atlecošās bumbas un paguva gūt 2 punktus, ar ko šoreiz bija par maz – 61:62. Turcietēm Lara Sandersa guva 14, Sazije Ivegina 12, serbietēm Ana Daboviča 18, Nevena Jovanoviča 16 punktus.