Vītoliņa trenētā Maskavas Dinamo pārtrauc četru zaudējumu sēriju

Prognozē rezultātu un laimē viedtālruni!

Uzvaru KHL regulārā čempionāta mačā sestdien izcīnīja latviešu uzbrucēja Mārtiņa Karsuma pārstāvētā Maskavas Dinamo, ko trenē latviešu speciālists Harijs Vītoliņš. Dinamo viesos ar 5:2 pārspēja Hantimansijskas Yugra, tādējādi pārtraucot četru zaudējumu sēriju.

Minūti pirms pirmā perioda beigām Aleksejs Cvetkovs viesus izvirzīja vadībā, bet otrās trešdaļas sākumā divu minūšu laikā Aleksejs Tereščenko un Daņils Tarasovs panāca jau trīs vārtu pārsvaru. Otrā perioda otrajā pusē Maksims Pestuško guva ceturtos vārtus, bet piekto reizi Yugra vārtsargu pārspēja Jakubs Petružāleks, kurš bija precīzs pēc piecām trešajā trešdaļā nospēlētām minūtēm. Turpinājumā mājinieki divus vārtus atguva, kas gan neglāba viņus no zaudējuma ar 2:5.

Mārtiņš Karsums šim mačam pieteikts nebija, jo hokejists ir iedzīvojies savainojumā. Rietumu konferences un visas līgas līderi ar 90 punktiem 42 spēlēs ir Maskavas CSKA, kamēr otro vietu kā labākā Bobrova divīzijas komanda ieņem Artūra Kuldas pārstāvētā Somijas vienība Helsinku Jokerit, kas 42 spēlēs guvusi 78 punktus.