VIDEO: Vugulam un Zahārovam komentēt hokeju arēnā patīk daudz labāk

Prognozē rezultātu un laimē viedtālruni!
0 komentāri

Pēc Rīgas Dinamo sausās uzvaras pār Novosibirskas Sibir ar 2:0, uz skatītāju jautājumiem atbildēja Viasat Sport Baltic hokeja komentētāji Jānis Vuguls un Aivars Zahārovs.

Komentēt hokeju un ne tikai hokeju var arī atrodoties televīzijas studijā. Bet atrasties arēnā ir pavisam cita lieta. Vispirms jau tu pamani arī to, kas paliek ārpus monitora ekrāna, ko dara spēlētāji uz soliņa, tu jūti atmosfēru arēnā. Skaties šo un citas Jāņa un Aivara atbildes!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

 Video

Vuguls un Zahārovs no aizkadra!Viasat Sport Baltic komentētāji par to, kāpēc Rīgā pazuda skaņa, kas izrāva vadus un kādus rituālus ievēro mūsu hokeja komentētāji pirms spēles.Atbildes uz jautājumiem skaties intervijā ar Vuguli un Zahārovu no komentētāju aizkadra Arēnā Rīga!Prieks par Dinamo Rīga uzvaru!!

Posted by Viasat Sport Baltic LV on ceturtdiena, 2016. gada 21. janvāris

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas