VIDEO: Uz ko tikai nav gatavi Dinamo fani – pat stāties hokeja vārtos!

Prognozē rezultātu un laimē viedtālruni!
0 komentāri

Pēdējais #Viasatizaicina pārbaudījums, kam Kārlis gatavojās pāris mēnešus, ir realizēts! Sākumā Kārlis piekrita nosaukt ģimenes pirmdzimto kāda Rīgas Dinamo hokejista vārdā, tomēr piedzima meitiņa Elza… Tad Kārlis pieņēm izaicinājumu iejusties hokeja vārtsarga lomā!

Skolotāja, trenera un padomdevēja lomu pildīja Viasat Sport Baltic eksperts un vārtsargs Edgars Lūsiņš. Kā izrādās, pirmās grūtības jāpārvar vēl labu brīdi pirms došanās uz ledus – bez palīdzības Kārlim diez vai izdotos apģērbt krietni sarežģīto vārtsarga ekipējumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Kad nu ar slidām, bruņām, kājsargiem, ķiveri, cimdiem viss ir kārtībā, Kārlis dodas uz ledus. Šajā brīdī Kārlis saprot, ka TV ekrānā tas izskatās stipri vienkāršāk… Tagad jāatceras par kājām, taisnu muguru, vārtsarga stāju, nūjas turēšanu, kur vislabāk atrasties tvērējcimdam… Par to, cik ripas Edgars sameta Kārļa sargātajos vārtos, vēsture klusē, bet svarīgākais Kārlim ir cits – TIKAI RĪGA, TIKAI DINAMO!

Video

Pēc šī pārbaudījuma sekos #Viasatizaicina finālbalsojums, pēc kura uzvarētājs saņems Rīgas Dinamo uzbrucēja Mika Indraša nūju ar hokejista autogrāfu.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas