VIDEO: Skvorcovs un Bērziņš izvicina dūres ar Yugra spēlētājiem

Prognozē rezultātu un laimē viedtālruni!
0 komentāri

Rīgas Dinamo KHL regulārā čempionātā spēlē tiekas ar Hantimansijskas Yugra vienību. Pirmā perioda izskaņā Māris Jass veica ļoti asu spēka paņēmienu pret mājinieku hokejistu un pēc tam izcēlās kautiņš. Savas attiecības ar sāncenšiem noskaidroja Armands Bērziņš un Gunārs Skvorcovs!

Kautiņš izraisījās pēc Māra Jasa spēka paņēmiena pret Andreju Ankudinovu. Diemžēl, Yugra uzbrucējs slidoja diezgan zemu, un Jass ar plecu trāpīja Ankudinovam pa galvu, saņemot 5+20 minūšu noraidījumu par uzbrukumu galavas un kakla rajonā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto:

Par savu kolēģi atriebties metās Oļegs Jašins un Iļja Nikolajevs, iesaistot kautiņā Gunāru Skvorcovu un Armandu Bērziņu. Tiesneši ātri vien izšķīra četrus kaušļus, visiem iesasitītajiem piešķirot 5 minūšu sodus.

VIDEO: Skvorcovs un Bērziņš izkaujas

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas