Prognozē rezultātu un laimē viedtālruni!
1 komentārs

Latvijas komanda Rīgas Dinamo pirmajā spēlē galvenā trenera pienākumu izpildītāja Normunda Sējēja vadībā piektdien ar rezultātu 3:1 (1:1, 0:0, 2:0) izbraukumā pārspēja Maskavas apgabala Vityaz komandu.

Vārtus rīdziniekiem guva visi otrās maiņas uzbrucēji Miks Indrašis, Andris Džeriņš un Gunārs Skvorcovs, palīdzot pārtraukt trīs zaudējumu sēriju. Rīgas Dinamo vadība ceturtdien no galvenā trenera amata atbrīvoja Kari Heikili un viņa palīgu Raimo Helminenu, bet par galvenā trenera pienākumu izpildītāju iecēla Normundu Sējēju, kurš turpina pildīt arī ģenerālmenedžera pienākumus. Sējējs komandas nebija vadījis kopš 2008.gada.

Kaut maču nedaudz aktīvāk sāka Vityaz hokejisti, pirmais ilgstošais rīdzinieku uzbrukums sestajā minūtē noslēdzās ar vārtu guvumu, kad individuāli ļoti veiksmīgi nospēlēja Miks Indrašis. Tomēr mājinieki ļoti ātri atguvās un jau pēc 19 sekundēm panāca izlīdzinājumu, kad ļoti neveiksmīgi Rīgas Dinamo vārtos nospēlēja Jakubs Sedlāčeks un viņu pārspēja Ņikita Viglazovs. Izlīdzinot rezultātu, laukumā dominēja Vityaz komanda, tomēr trešdaļas vidū teicama iespēja bija arī Krišjānim Rēdliham. Trešdaļas otrajā pusē rīdziniekiem ļoti ilgi bija jāspēlē mazākumā, turklāt 80 sekundes pat tika pavadītas trijatā, tomēr mazākums tika aizvadīts ļoti pārliecinoši. Pēc otrā mazākuma rīdzinieki paši jau izveidoja divus bīstamus uzbrukumus, tomēr pirmā trešdaļa noslēdzās neizšķirti 1:1.

Otrās trešdaļas sākumā Rīgas Dinamo ieguva pirmo vairākumu mačā, tomēr tajā bīstamāko momentu izgājienā izveidoja tieši pretinieki. Kopumā otrajā spēles daļā ritēja ātrs un aizraujošs hokejs, kurā vārtu gūšanas iespējas bija abām komandām. Neliels pārsvars trešdaļā piederēja rīdziniekiem, tiesa, vārti tā arī netika gūti.

Izšķirošās trešdaļas sākumā jau pēc 69 sekundēm Rīgas Dinamo ieguva vadību, kad netverams metiens izdevās Džeriņam. Vityaz centās pārņemt iniciatīvu un arī nopelnīja vairākumu, tomēr trešdaļas turpinājumā arvien pārliecinošāk spēlēja Rīgas Dinamo un 13.minūtē arī guva trešos vārtus – pēc piespēles no aizvārtes ar vārtu guvumu atzīmējās Skvorcovs. Līdz ar to ar rezultatīviem metieniem mačā izcēlās visi trīs otrās maiņas uzbrucēji.

Dueļa beigas rīdzinieki aizvadīja ļoti pārliecinoši un varēja iepriecināt jauno galveno treneri ar uzvaru.