Prognozē rezultātu un laimē viedtālruni!

Rīgas Dinamo Kontinentālās hokeja līgas kārtējā regulārā čempionāta spēlē  ar rezultātu 1:2 savā laukumā otro reizi šosezon zaudēja Horvātijas vienībai Zagrebas Medveščak. Vienīgos vārtus rīdzinieku sastāvā guva Tims Sestito, bet Medveščak hokejisti abas reizes izcēlās otrās trešdaļas sākumā piecu minūšu vairākuma laikā.

Desmitajā minūtē beidzot Rīgas Dinamo atklāja rezultātu, kad ar spēcīgu plaukstas metienu precīzs bija Sestito. Atlikušajā trešdaļas daļā spēle ritēja mierīgāk un bija izlīdzinājusies, bet pēc 20 spēlētām minūtēm Rīgas Dinamo saglabāja vadību ar rezultātu 1:0.

Otrajā trešdaļā jau pēc 80 spēlētām sekundēm Krišjānis Rēdlihs nopelnīja noraidījumu uz 5+20 minūtēm. Mājinieki ne tikai uz piecām minūtēm palika mazākumā, bet arī palika tikai ar pieciem aizsargiem sastāvā. Pirmos vārtus Medveščak guva jau pēc nepilnas pusotras minūtes, kad pēc individuālā gājiena izcēlās somu uzbrucējs Ese Sārinens. Savukārt vēl pēc pusotras minūtes sekmīgu individuālo gājienu veica arī slovāks Mareks Kvapils, kas ļāva Medveščak jau izvirzīties vadībā ar 2:1. Atlikušās divas mazākuma minūtes rīdzinieki izturēja.

Trešajā trešdaļā Medveščak savu spēli būvēja no aizsardzības, bet Rīgas Dinamo spēlēja pārliecinošāk nekā iepriekš. Ja pirmajā vairākumā Rīgas Dinamo vairāk laika prasīja nostāšanās savā zonā, turpinājumā, spēlējot pašaizliedzīgi, mājinieki nopelnīja vēl vairākus noraidījumus, bet cīņa kļuva arvien asāka un sešas minūtes pirms pamatlaika beigām uz viesu noraidīto soliņa sēdēja jau trīs spēlētāji. Pēdējās minūtēs, neskatoties uz visiem izmisīgajiem centieniem, Rīgas Dinamo tā arī neguva vārtus, kaut bija vairākas lieliskas iespējas, piedzīvojot kārtējo zaudējumu.  Turpinājumā rīdzinieki piektdien atkal tiksies ar Slovākijas vienību Bratislavas Slovan.