Prognozē rezultātu un laimē viedtālruni!

Rīgas Dinamo Kontinentālās Hokeja līgas pirmajā mačā pēc izlašu pārtraukuma otrdien ielaida trīs vārtus trešās trešdaļas ievadā un ar rezultātu 1:5 (0:0, 0:1, 1:4) piekāpās Astanas Barys vienībai no Kazahstānas.

Vienīgo reizi Rīgas Dinamo labā izcēlās Vitālijs Pavlovs, kuram tas bija pirmais precīzais metiens kopš atgriešanās pēc diskvalifikācijas par dopinga lietošanu. Kopumā Rīgas Dinamo aizvadīja cienījamu cīņu, tomēr Barys izmantoja lielu daļu savu vārtu gūšanas iespēju. Pēdējās divās spēlēs rīdzinieki kopā guvuši tikai divus vārtus. Vārtus Barys labā šajā mačā guva Vadims Krasnoslobodcevs, Naidžels Douss, Dastins Boids, Konstantīns Romanovs un Romāns Starčenko.

Kaut jau pirmajā uzbrukumā Barys veica bīstamu uzbrukumu, nākamajās minūtēs pārsvars piederēja Latvijas komandai. Ceturtajā minūtē rīdzinieki palika mazākumā, tomēr to aizvadīja ļoti pārliecinoši. Trešdaļas turpinājumā izteikts pārsvars piederēja Rīgas Dinamo komandai, un dažbrīd pretinieki pat uz ļoti ilgu laiku tika iespiesti savā zonā.

Trešdaļas otrajā pusē laukumā jau dominēja Barys, bet nepilnas divas minūtes pirms trešdaļas beigām Barys veica skaitliskā sastāva pārkāpumu, kas deva vadību Rīgas komandai. Tomēr rezultāts pirmajās 20 minūtēs tā arī netika atklāts.

Otrās trešdaļas pirmajā minūtē laba vārtu gūšanas iespēja bija Mikam Indrašim. Pirmās pāris minūtes laukumā dominēja rīdzinieki, tomēr sestās minūtes ievadā Barys izmantoja savu pirmo momentu un atklāja rezultātu, kad pirmais pie ripas, kas palika aiz Dinamo vārtsarga Jūakima Ēriksona muguras, nokļuva Krasnoslobodcevs.

Turpinājumā otrajā trešdaļā spēle ritēja līdzīgi ar abpusējiem rezultātiem. Katrai no komandām bija pa vienai iespējai darboties vairākumā, tomēr rezultāts tā arī nemainījās un rīdzinieki joprojām bija iedzinējos ar rezultātu 0:1.

Otrās trešdaļas pēdējās sekundēs rīdzinieki palika mazākumā un trešajā trešdaļā jau pirmajā uzbrukumā ielaida vārtus, kad pēc Boida uzvaras iemetienā ripa nonāca pie Dousa, kurš arī ar metienu vārtu tuvajā stūrī guva savas komandas otros vārtus. Turklāt drīz Barys iemeta vēl divus vārtus un rezultāts bija jau 0:4 – vispirms līdzīgā epizodē pēc Dousa piespēles ripu vārtu tuvējā stūrī ieraidīja Boids, bet nepilnu pusotru minūti vēlāk individuāli ļoti sekmīgi nospēlēja Romanovs un vēlreiz pārspēja Ēriksonu.

Sešas ar pusi minūtes pirms pamatlaika beigām izcēlās arī Starčenko un Dinamo jau nokļuva iedzinējos ar 0:5, tomēr nepilnu minūti vēlāk beidzot arī viesi guva pirmos vārtus, kad Oskara Cibuļska metienu vārtu priekšā pielaboja Pavlovs. Ar rezultātu 1:5 arī noslēdzās spēle.