Prognozē rezultātu un laimē viedtālruni!

Rīgas Dinamo KHL regulārā čempionāta spēlē savā laukumā ar rezultātu 4:3 pēcspēles metienu sērijā pārspēja Maskavas Spartak komandu. Vārtus Rīgas Dinamo komandas labā guva Miks Indrašis, Guntis Galviņš un Lauris Dārziņš, kurš arī iemeta uzvaru nesošo pēcspēles metienu.

Visai ātri pirmajā periodā Spartak komandai izdevās gūt vārtus – pēc neveiksmīgas vārtsarga Jūakima Ēriksona aiziešanas aizvārtē ripu tikšos vārtos izdevās ieraidīt Igoram Radulovam. Trešdaļas pēdējā minūtē rīdziniekiem izdevās rezultātu izlīdzināt, kad ātrā uzbrukumā izcēlās Indrašis, gūstot savus trešos vārtus pēdējos divos mačos.

Otrās trešdaļas vidū Dinamo nopelnīja vēl vienu vairākumu, un to beidzot izdevās izmantot, kad neilgi pēc iemetiena ar tālu šāvienu nekļūdīgs bija Galviņš, gūstot tikai otros vārtus rīdzinieku aizsargiem šosezon. Tomēr jau 20 sekundes pēc vārtu guvuma Latvijas komandu mazākumā atstāja Kaspars Saulietis, un arī šī spēlēšana nevienādos sastāvos noslēdzās ar vārtu guvumu – pēc piespēles no aizvārtes nekļūdīgi meta Spartak aizsargs Metjū Gilrojs, panākot izlīdzinājumu 2:2. Drīz vien Spartak nopelnīja vēl vienu noraidījumu, tomēr šoreiz izdevās gūt vārtus mazākumā, kad Jevgēņijs Bodrovs izcēlās ar metienu vārtu tuvējā augšējā stūrī. Visi trīs vārti tika gūti nepilnu piecu minūšu laikā. Līdz ar to pēc otrās trešdaļas Rīgas Dinamo komanda bija nokļuvusi iedzinējos ar 2:3.

Izšķirošās trešdaļas septītajā minūtē pēc burzmas vārtu priekšā precīzi meta Dārziņš. Turpinājumā aktīvāk sāka spēlēt arī Spartak, dažbrīd veidojot ļoti bīstamus momentus. Pagarinājuma ievadā Spartak turpināja uzbrukt daudz bīstamāk, bet tā pēdējā minūtē jau arī Rīgas Dinamo radās vairākas labas iespējas, bet rezultāts vairs nemainījās.

Pēcspēles metienu sērijā Dinamo uzbrucējs Ville Leino un Lauris Dārziņš bija neprecīzi, bet Spartak sastāvā otrajā metienu sērijā atzīmējās Radulovs. Tomēr trešajā sērijā vārtus guva Indrašis un panāca 1:1, bet duelī ar Maksimu Potapovu pārāks bija Ēriksons un cīņa turpinājās. Uzvaras vārtus piektajā sērijā guva Dārziņš, kurš arī tika nosaukts par labāko spēlētāju komandā.