Prognozē rezultātu un laimē viedtālruni!
1 komentārs

Rīgas Dinamo Latvijas Dzelzceļa kausa izcīņu svētdien sāka ar 4:3 apspēlējot Minskas Dinamo hokejistus. Vārtus laukuma saimnieku labā guva Gunārs Skvorcovs, Miķelis Rēdlihs, Ville Leino un Gints Meija, bet Jakubu Sedlāčeku pārspēja Džonatans Čīčū, Sergejs Drozds un Aleksandrs Materjuhins.

Rīgas Dinamo ļoti pārliecinoši aizvadīja spēles pirmo trešdaļu, trīs reizes pārspējot Minskas Dinamo vārtsargu Džefu Glāsu. Vispirms rezultātu atklāja Gunārs Skvorcovs, bet vēlāk Miķelis Rēdlihs pielaboja Gunta Galviņa un Ville Leino pielika nūju Stīvena Seigo metienam.

Otrā trešdaļa pagāja bez vārtu guvumiem, bet pēdējā periodā jau krietni aktīvāk spēlēja Minskas hokejisti. Džonatans Čīčū guva viesu pirmos vārtus, uz ko gan drīz ar precīzu metienu atbildēja Gints Meija. Spēles izskaņā Sergejs Drozds un Aleksandrs Materjuhins Minskai guva vēl divus vārtus, tomer nervozā galotnē mājnieki noturēja uzvaru ar 4:3.