Prognozē rezultātu un laimē viedtālruni!
1 komentārs

Rīgas Dinamo Kontinentālās hokeja līgas regulārās sezonas spēlē, izbraukumā ar 4:1 uzvarēja Gagarina kausa čempioni Sanktpēterburgas SKA, tādejādi pārtraucot piecu zaudējumu sēriju. Rīdzinieku labā divus vārtus šajā mačā guva Miks Indrašis, bet pa vienai reizei izcēlās komandas kapteinis Lauris Dārziņš un Gunārs Skvorovs. Tikmēr SKA labā ripu iemeta Maksims Čudinovs.

Mača rezultātu atklāja Rīgas komanda, jo pretuzbrukumā Indrašis 14.minūtē teicami apspēlēja pretinieku aizsargus un ar metienu starp kājsargiem no asa leņķa pārspēja SKA vārtsargu Miko Koskinenu. Pirmā perioda izskaņā Ēriksons neitralizēja Sanktpēterburgas vienības hokejista Antona Burdasova izgājienu uz vārtiem, bet brīdi vēlāk mājinieki nepārliecinoši spēlējošo Koskinenu nomainīja pret Iļju Ježovu. Lai gan šķita, ka pirmā trešdaļa noslēgsies ar 1:0, priekšpēdējā minūtē Indrašis guva savus otros vārtus, kad ar atkārtotu metienu pārspēja mājinieku vārtsargu.

Arī otro trešdaļu aktīvāk sāka SKA hokejisti, taču tieši viņi bija spiesti vēlreiz zaudēt vārtus, jo 23.minūtē vairākumu ar skaistu metienu no distances realizēja Dārziņš. 37.minūtē Čudinovs veica metienu no zilās līnijas, taču ripa lidoja vārtiem garām un atsistās pret apmali. Pēc tam tā traucās no aizvārtes, trāpīja Ēriksonam pa kājsargu un nonāca vārtos.

Trešajā periodā SKA hokejistiem nekādi neizdevās iekarot Dinamo vārtus, turklāt tam nelīdzēja arī vārtsarga nomaiņa pret sesto laukuma spēlētāju. Pusminūti līdz beigām Skvorcovs raidīja tipu jau tukšajos vārtos, tādejādi liekot punktu šim duelim.