Prognozē rezultātu un laimē viedtālruni!

Kontinentālās Hokeja līgas Latvijas vienība Rīgas Dinamo piektdien izbraukuma sērijas pēdējā spēlē pēcspēles metienu sērijā ar 2:3 piekāpās Čeļabinskas Traktor spēlētājiem. Pamatlaikā vārtus rīdzinieku labā guva Miķelis Rēdlihs un Miks Indrašis.

Spēles pirmās minūtes aizritēja visai līdzīgi, vienreiz bīstamu momentu radot Dinamo vienībā spēlējošajam somam Villem Leino. Drīz pēc tam mājinieki nopelnīja noraidījumu, taču rīdzinieki nespēja izmantot spēli vairākumā, lai arī viesu komandā spēlējošais Oskars Cibuļskis izdarīja dažus ļoti bīstamus metienus.

Mača rezultāts tika atklāts 13. minūtē, kad pēc veiksmīgas Ērika Ševčenko piespēles 1:0 Dinamo labā panāca Miķelis Rēdlihs. Trīs minūtes līdz perioda beigām mājinieki nopelnīja vēl vienu mazākumu. Arī šoreiz Rīgas klubs veica vairākus bīstamus uzbrukumus, taču pārspēt pretinieku vārtsargu neizdevās. 13 sekundes līdz trešdaļas izskaņai uz divām minūtēm noraidīts par klupināšanu tika Dinamo komandas spēlētājs Gints Meija. Tiesa, atlikušajās sekundēs mājinieki nespēja izveidot neko bīstamu pie rīdzinieka Jakuba Sedlāčeka sargātajiem vārtiem.

Otrā perioda sākumā mājinieki tomēr spēja izmantot skaitlisko pārsvaru, un ļoti ātri panāca neizšķirtu 1:1. Vārtus Traktor labā guva Daņils Gubarevs. Četras minūtes pēc zaudētajiem vārtiem Dinamo atkal nonāca mazākumā, kad uz noraidīto soliņu devās Tims Sestito. Nākamajās divās minūtēs mājinieki izdarīja vairākus bīstamus metienus uz rīdzinieku vārtiem, taču pārspēt Sedlāčeku neizdevās. Tiesa, līdz ar Sestito atgriešanos laukumā Traktor guva savus otros vārtus šajā spēlē, 2:1 panākot Dmitrijam Pestunovam.

Turpinājumā divu minūšu sodu nopelnīja arī Cibuļskis un Rīgas komandas kapteinis Lauris Dārziņš, taču šoreiz rīdzinieki mazākumus izturēja. Turpretī, trešdaļas pēdējā minūtē labs uzbrukums padevās Dinamo hokejistiem, kuri arī spēja panākt izlīdzinājumu 2:2. Otros vārtus rīdziniekiem guva Miks Indrašis.

Trešā perioda sākumā mājinieki nopelnīja divu minūšu sodu, taču rīdzinieki, spēlējot nevienādos sastāvos, neizmantoja iespēju gūt vārtus, neko bīstamu pretinieku aizsardzības zonā neizveidojot. Nākamajās minūtēs nospiedošs pārsvars bija Traktor hokejistiem, rīdziniekiem tikai dažreiz ienākot pretinieku zonā un izdarot kādu metienu. Turpinājumā Dinamo spēlētājiem tomēr izdevās aizvirzīt cīņu vidējā zonā, taču uzreiz pēc tam bīstams metiens padevās Miķelim Rēdliham, tiesa, tas lidoja nedaudz garām vārtiem. Atlikušajās spēles pamatlaika minūtēs netika gūti vārti, līdz ar to komandām nācās aizvadīt papildlaiku.

Pagarinājuma sākumā labs pretuzbrukums izdevās rīdziniekiem, kad bīstamu metienu uz Traktor vārtiem izdarīja Tomāšs Kundrāteks. Tiesa, mājinieku vārtsargs bija izvēlējies pareizo pozīciju un atvairīja čeha mesto ripu. Turpretim, papildlaika pēdējās minūtēs bīstamāk uzbruka tieši mājinieki, tomēr arī viņi nespēja gūt vārtus.

Pēcspēles metienu sērijā rīdzinieki nespēja gūt nevienus vārtus, bet uzvaras bullīti mājiniekiem realizēja Aleksandrs Ribakovs.