Prognozē rezultātu un laimē viedtālruni!
1 komentārs

Rīgas Dinamo KHL izbraukuma spēlē guva divus vārtus no ļoti asa leņķa un ar rezultātu 3:2 uzvarēja spēcīgo Kazaņas Ak Bars komandu. Vārtus rīdziniekiem iemeta Tims Sestito, Andris Džeriņš un Vitālijs Pavlovs, nodrošinot trešo panākumu pēc kārtas.

Spēle iesākās mierīgā cīņā, tomēr tā kā Rīgas Dinamo komandai bija iespēja spēlēt vairākumā, pirmajās desmit minūtēs vairāk metienus izdarīja tieši viesi. Trešdaļas vidū divu minūšu noraidījumu nopelnīja Māris Jass un iniciatīvu pārņēma Ak Bars, turklāt pēc pāris minūtēm Tomāšs Kundrāteks vēlreiz atstāja mazākumā Rīgas komandu. Šoreiz Ak Bars izdevās pārņemt vadību, kad trīs minūtes pirms pamatlaika beigām savus pirmos vārtus šosezon guva Nikolajs Belovs.

Tomēr trešdaļas pēdējā minūtē rīdziniekiem izdevās rezultātu izlīdzināt – pretiniekiem uz zilās līnijas tika atņemta ripa un rezultatīvs bija Sestito. Līdz ar to pirmā trešdaļa noslēdzās ar rezultātu 1:1. Kaut otrās trešdaļas sākuma daļā Rīgas Dinamo ieguva iespēju spēlēt vairākumā, šīs divas minūtes tika aizvadītas ļoti nepārliecinoši. Kopumā ļoti liels pārsvars piederēja Ak Bars hokejistiem un pirmajās desmit minūtēs Rīgas Dinamo komanda nebija spējusi izpildīt nevienu metienu pa vārtiem.

Kaut Ak Bars hokejistiem bija izteikts pārsvars, trīs ar pusi minūtes pirms pamatlaika beigām Džeriņš negaidīti bija precīzs ar metienu no ļoti asa leņķa un izvirzīja Latvijas komandu vadībā ar 2:1. Pēc oficiālās statistikas tas Rīgas komandai bija pirmais metiens pa vārtiem trešdaļā. Turpinājumā Rīgas Dinamo izturēja divas minūtes mazākumā, tomēr uzreiz pēc tā Ak Bars rindās vārtus guva Vladimirs Tkačovs un otrā trešdaļa noslēdzās 2:2.

Izšķirošās trešdaļas sākumā Rīgas Dinamo izturēja vēl vienu mazākumu, bet pēc tam sāka veidot ļoti bīstamus momentus un pārņēma iniciatīvu – pret vārtiem izslidoja Vitālijs Pavlovs un ar bīstamiem metieniem atzīmējās arī Edgars Kulda. Kaut trešdaļas vidū Ak Bars pretuzbrukumā iemeta vārtus, tos neieskaitīja, jo guva ar augstu paceltu nūju.

Septiņas minūtes pirms pamatlaika beigām Rīgas Dinamo ieguva trešo vairākumu mačā un šoreiz tas tika realizēts – precīzi meta Pavlovs, izceļoties no asa leņķa. Pēdējās minūtēs Ak Bars izmisīgi centās atspēlēties, tomēr rīdzinieki noturēja uzvaru.

1 komentārs

TOP komentāri

• GuGu
    0

GuGu

Ļoti priecājos par Dinamo, lai gan pēc šādas spēles jāsaka, nevis Rīga uzvarēja, bet gan Kazaņa padi.sa...

05.12.2015 23:11