Prognozē rezultātu un laimē viedtālruni!

Rīgas Dinamo KHL regulāra čempionāta mačā vakar savā laukumā uzņēma Čeļabinskas Traktor vienību. Vienā no spēles pārtraukumiem kameras noķēra kādu rīdzinieku atbalstītāju, kurš bija manāmi labā omā un kārtīgi izdejojās.

Fanu izdejoties mudināja grupas Village People pasaulslavenā dziesma Y.M.C.A. un iekarušais līdzjutējs nekautrējās pārējiem parādīt savu deju kustību arsenālu. Vakardienas mačā ar Traktor rīdziniekiem vārtus iemeta Guntis Galviņš, bet Tims Sestito izcēlās pamatlaika pēdējā minūtē un izrāva komandai neizšķirtu. Savukārt pēcspēles metienos mājinieki zaudēja ar 0:1.

Turpinājumā Rīgas Dinamo ceturtdien un svētdien uzņems attiecīgi Ņizņekamskas Neftehimik un Minskas Dinamo no Baltkrievijas. Pēc tam sekos ar valstsvienību spēlēm saistītais pārtraukums, 22.decembrī rīdzinieki viesosies pie Horvātijas komandas Zagrebas Medveščak, bet gada pēdējā spēlē 28.decembrī uzņems Kaspara Daugaviņa pārstāvēto un Pētera Skudras trenēto Ņižņijnovgorodas Torpedo.