Prognozē rezultātu un laimē viedtālruni!

Rīgas Dinamo svētdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta mačā izbraukumā ar 1:2 (0:0, 0:1, 1:1) piekāpās Maskavas Dynamo, ko pārstāv pašlaik savainotais latviešu uzbrucējs Mārtiņš Karsums.

Maskavas Dynamo otrās trešdaļas pirmajā minūtē vadība izvirzīja Andrejs Mironovs, kuram izdevās pielikt nūju Konstantīna Volkova mestajai ripai. Trešā perioda vidū Andrim Džeriņam izdevās izmantot skaitlisko vairākumu un izlīdzināt rezultātu. Tomēr spēles pēdējā minūtē Maskavas Dynamo spēlējot 5 pret 3 guva uzvaras vārtus – precīzi meta Iļja Ņikuļins.

Jau no pirmajām minūtēm komandas demonstrēja aktīvu hokeju. Pirmais bīstamais moments bija pie Rīgas Dinamo vārtiem, kurus sargā Jakubs Sedlāčeks. Tiesa, vārti tika izgrūstīti, bet moments beidzās bez gūtiem vārtiem. Turpinājumā labs uzbrukums izdevās Edgaram Kuldam un Armandam Bērziņam, tomēr spēles moments noslēdzas bez metiena. Nākamajās mača minūtēs mājinieki vairākkārt apdraudēja rīdzinieku vārtus, taču tajos lieliski darbojās Sedlāčeks. Rīgas Dinamo hokejisti spēlēja ar pretuzbrukumiem, tomēr nedz Laura Dārziņa, nedz Miķeļa Rēdliha izgājiens nebija veiksmīgs, vārtus tā arī nespējot gūt. Divas minūtes līdz pirmās trešdaļas izskaņai divu minūšu sodu nopelnīja Aleksandrs Jerofejevs, tomēr rīdzinieki izturēja spēli skaitliskā mazākumā un periodu noslēdza ar bezvārtu neizšķirtu.

Otrā trešdaļa rīdziniekiem iesākās neveiksmīgi. Mājinieki jau pirmajā minūtē pēc veiksmīga pretuzbrukuma atklāja mača rezultātu, 1:0 panākot Andrejam Mironovam, kurš pielika nūju un mainīja ripas lidojuma virzienu. Turpinājumā uz noraidīto soliņa devās Rēdlihs, taču arī šoreiz rīdzinieki izturēja spēli mazākumā. Minūti pēc tam, kad Rēdlihs atgriezās laukumā, vairākumu nopelnīja jau Rīgas klubs. Spēlējot nevienādos sastāvos, labā vārtu gūšanas momentā nonāca Miks Indrašis, tomēr viņa raidītā ripa lidoja pāri vārtiem. Arī atlikušajās otrā perioda minūtēs aktīvāku hokeju demonstrēja mājinieki, kuriem izdevās vairāki bīstami metieni, bet savā pozīcijā veiksmīgi nospēlēja Sedlāčēks. Minūti līdz trešdaļas beigām labs uzmetiens uz Maskavas kluba vārtiem izdevās Laurim Dārziņam, kura raidītās ripas lidojumu centās pielabot Tims Sestito, taču neveiksmīgi.

Noslēdzošās trešdaļas sākumā aktīvāki bija tieši Maskavas Dynamo spēlētāji, kuri ilgāku laiku kontrolēja ripu, neļaujot rīdziniekiem uzsākt uzbrukumus. Dažas minūtes vēlāk Rīgas kluba spēlētājiem tomēr izdevās bīstams moments pie pretinieku vārtiem, tomēr tukšu vārtu priekšā neveiksmīgs metiens izdevās Rēdliham, nespējot gūt pirmos vārtus savas komandas labā. Turpinājumā spēle mazliet izlīdzinājās, rīdziniekiem izprovocējot pretiniekus uz noraidījumiem, taču izmantot iespēju spēlēt skaitliskā vairākumā neizdevās.

Tiesa, piecas minūtes līdz pamatlaika beigām rīdzinieki tomēr panāca neizšķirtu, kad precīzu metienu pēc Dārziņa piespēles veica Andris Džeriņš. Atlikušajās minūtēs pa noraidījumam nopelnīja Rīgas kluba rindās spēlējošie Sestito un Guntis Galviņš, atstājot savu komandu trijatā pret pieciem spēlētājiem. Lai arī rīdziniekiem šis lielais mazākums iesākās veiksmīgi, vairākkārt izraidot ripu no savas aizsardzības zonas, minūti līdz mača izskaņai maskavieši tomēr atguva vadību, kad 2:1 panāca Iļja Ņikuļins. Pēdējā minūtē, spēlējot mazākumā, Indrašis centās iesākt vienu no pēdējiem rīdzinieku uzbrukumiem, taču ripa tika pārtverta.