Prognozē rezultātu un laimē viedtālruni!

Filips Toluzakovs un Lauris Dārziņš guva pa diviem vārtiem, kas Latvijas komandai Rīgas Dinamo svētdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē savā laukumā ar 4:2 (1:0, 1:1, 2:1) ļāva uzvarēt latviešu aizsarga Oskara Bārtuļa pārstāvēto Vladivostokas Admiral.

Tieši Toluzakovs šajā mačā tika atzīts par labāko Rīgas komandas rindās. Tikmēr pretinieku sastāvā šajā mačā izcēlās Džonatans Blūms un Mihails Fisenko.

Foto

Mača sākumā komandas neizcēlās ar pārāk aktīvu spēli, taču debiju Rīgas Dinamo sastāvā svētdien piedzīvoja gados jaunais aizsargs Kristaps Zīle. Tiesa, par spīti miegainajam sākumam, tieši rīdzinieki atklāja dueļa rezultātu, kad pretuzbrukumā skaistus vārtus, raidot ripu vārtu devītniekā guva Dārziņš.

Zīmīgi, ka iepriekšējo maču pret Novokuzņeckas Metallurg Dārziņš treneru lēmuma dēļ bija spiests raudzīties no tribīnēm. Pēc rezultāta atklāšanas spēle aktivizējās, abām komandām radot gana bīstamus uzbrukumus, bet pirmās trešdaļas izskaņā cīņa kļuva asāka, turklāt pie diviem noraidījumiem tika Admiral, kamēr pie viena – Rīgas Dinamo. 50 sekundes mājinieki varēja spēlēt pieci pret trim, taču vairākumu Latvijas komanda nerealizēja.

Jau pašā otrās trešdaļa sākumā lieliska iespēja gūt otros vārtus bija Dārziņam, taču viņš nebija sekmīgs. Neilgi pēc tam rīdziniekiem bija jāspēlē mazākumā, kad noraidījumu saņēma Aleksandrs Jerofejevs, ko gan Admiral realizēt nespēja, turklāt pēc tam Vladivostokas vienība gandrīz to pašu paveica arī ar Tima Sestito nopelnītajām divām minūtēm. Tiesa, piecas sekundes līdz noraidījuma beigām viesi tomēr panāca izlīdzinājumu, izceļoties Blūmam, turklāt ar rezultatīvu piespēli atzīmējās Bārtulis. Otrais periods turpinājās ar vairākiem asumiem, turklāt Rīgas Dinamo vairākkārt bīstami apdraudēja Admiral vārtus. Viena no šādām epizodēm vainagojās panākumiem, kad uz pretinieku vārtiem izskrēja Miķelis Rēdlihs, kura lielisko piespēli pēc tam realizēja Toluzakovs. Trešdaļas izskaņā noraidījumu vēl saņēma Miks Indrašis, kas Vladivostokas vienībai ļāva bīstami uzbrukt uz Rīgas kluba vārtiem, bet mājinieku skaitlisko mazākumu izturēja.

Noslēdzošās trešdaļa sākumā Admiral vēlreiz līdzsvaroja rezultātu uz tablo, kad teicamu metienu virs rīdzinieku vārtsarga Jakuba Sedlāčeka pleca veica Fisenko. Abas vienības arī pēc tam turpināja spēlēt gana atklātu hokeju, taču Rīgas Dinamo no vārtu zaudējuma pāris reizes glāba arī vārtsargs. Pēc vienas asas epizodes Vladivostokas vienība saņēma četru minūšu noraidījumu pret Kasparu Saulieti, bet ilgo vairākumu rīdzinieki neizmantoja. Tiesa, pēc kārtējā pretuzbrukuma Latvijas komanda atguva vadību, kad pēc ļoti līdzīgas saspēles Rēdlihs atkal piespēlēja Toluzakovam, kurš tādējādi 53.minūtē guva savus otros vārtus šajā cīņā. Pamatlaika turpinājumā Admiral asumiem bagātā spēlē centās radīt spiedienu uz mājinieku vārtiem, bet Rīgas Dinamo spēlēja no aizsardzības.

Vairāk nekā minūti pirms pamatlaika beigām viesi nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, bet tā vietā Dārziņš pamanījās gūt vārtus tukšos vārtos un nodrošināt rīdziniekiem uzvaru.