Prognozē rezultātu un laimē viedtālruni!

Rīgas Dinamo Kontinentālās Hokeja līgas izbraukuma spēlē pirmdien ar 4:2 uzvarēja Oskara Bārtuļa Vladivostokas Admiral. Vārtus Latvijas kluba labā guva Roberts Bukarts, Miķelis Rēdlihs, Ville Leino un Krišjānis Rēdlihs.

Spēles septītajā minūtē rezultātu atklāja Roberts Bukarts, izvirzot Dinamo vadībā 1:0. Otrā perioda sākumā Admiral izlīdzināja rezultātu – pēc Dmitrija Lugina raidījuma ripa atsitās pret Dinamo vārtsargu Joakimu Eriksonu un ielidoja vārtos. Pēc četrām minūtēm noraidījumu līdz spēles beigām nopelnīja Guntis Galviņš, turklāt Dinamo piecas minūtes spēlēja mazākumā. Rīdziniekiem izdevās izturēt, bet jau spēlējot vienādos sastāvos Miķelis Rēdlihs atkal izvirzīja vadībā rīdziniekus.

Pēdējās trešdaļas pirmajās divarpus minūtēs Ville Leino un Krišjānis Rēdlihs panāca 4:1. Atlikušajā laikā Admiral hokejisti vienus vārtus atguva – Eriksonu pārspēja Niklass Bergforss – un Rīgas Dinamo izcīnīja uzvaru ar 4:2. Nākamo spēli Rīgas Dinamo aizvadīs Arēnā Rīga ceturtdien, 17.septembrī 19:30 tiekoties ar Maskavas apgabala Vityaz.