VIDEO: Prāmnieks un Lūsiņš par spēlētājiem, treneriem un biezākiem vārdiem

Prognozē rezultātu un laimē viedtālruni!
0 komentāri

Pēc kārtējās Rīgas Dinamo spēles uz skatītāju jautājumiem atbildēja Viasat Sport Baltic hokeja komentētāji un laukuma reportieri Toms Prāmnieks un Edgars Lūsiņš.

Ko Edgaram Lūsiņam jautāja kāda kvēlā pielūdzēja, kāds bija komentētāju vērtējums par Dinamo Rīga spēli ar Habarovskas Amur, vai mūsējie iekļūs Gagarina kausa izcīņā, vai Tomam Prāmniekam labāk patīk komentēt vai uzdot jautājumus, un vai, atrodoties starp abām komandām, pašam arī reizēm negribas pateikt kādu biezāku vārdu?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Video

Ko Lūsiņam jautāja kvēlā pielūdzēja, kāds bija komentētāju vērtējums par Dinamo Rīga vakardienas spēli, kura ir labākā vieta spēles komentēšanai? Šie ir tikai daži no jautājumiem, uz ko Viasat Sport Baltic hokeja komentētāji Prāmnieks un Lūsiņš atbild video no komentētāju soliņa Arēnā Rīga! Noskaties un publicē arī savu jautājumu komentārā – atbildi saņemsi jau rīt!

Posted by Viasat Sport Baltic LV on trešdiena, 2016. gada 20. janvāris

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas