Prognozē rezultātu un laimē viedtālruni!

Divus vārtus Kontinentālās hokeja līgas spēlē ceturtdien guva uzbrucējs Vitālijs Pavlovs, palīdzot Latvijas komandai Rīgas Dinamo ar rezultātu 2:0 (0:0, 2:0, 0:0) savā laukumā pieveikt vienu no Austrumu konferences spēcīgākajām komandām Novosibirskas Sibirj.

Pavlovs abas reizes izcēlās piecu minūšu laikā otrajā trešdaļā, bet pirms tam viņš šosezon kopā bija guvis vien trīs vārtus. Ja iepriekšējā spēlē otrdien Rīgas Dinamo rādīja ļoti nepārliecinošu sniegumu, duelis ar Sibirj bija gluži pretējs. Deviņas kārtas pirms regulārās sezonas beigām rīdzinieki no izslēgšanas spēļu zonas atpaliek par 14 punktiem.

Foto

Maču Rīgas Dinamo hokejisti sāka droši un veidoja bīstamus momentus. Septītajā minūtē laba iespēja bija Gunāram Skvorcovam, bet viņam pretinieku aizsargi patraucēja izgājienu vienatnē pret vārtiem. Savukārt trešdaļas vidū pēc pārkāpuma pret Gunti Galviņu rīdzinieki ieguva iespēju cīnīties vairākumā, ko gan kārtējo reizi Rīgas Dinamo nespēja realizēt.

Trešdaļas otrajā pusē laukumā bija līdzvērtīgs hokejs, tomēr vārtsargiem darba ilgstoši nebija. Sibirj komandai labākās iespējas trešdaļā radās četras minūtes pirms tās izskaņas, kad Sibirj īsā brīdī izpildīja vairākus metienus no pašas vārtu priekšas, tomēr Jakubu Sedlāčeku tā arī neizdevās pārspēt. Asas izvērtās trešdaļas beigas, kurās vairākas reizes hokejisti grūstījās, savukārt labā Sibirj komandas epizodē ripu no vārtiem izsita Galviņš. Pirmās 20 minūtes noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu.

Otrās trešdaļas sākumu rīdzinieki sāka aktīvi, veicot daudzus metienus pa vārtiem, un tas arī vainagojās ar panākumu – trešajā minūtē Vitālijs Pavlovs nokļuva pie ripas vārtu priekšā un atklāja rezultātu. Arī pēc pirmajiem vārtiem rīdzinieki turpināja darboties pārliecinoši, un piecas minūtes vēlāk tas pats Pavlovs panāca 2:0 – pēc uzmetiena no zilās līnijas pie atlēkušās ripas nokļuva tieši Pavlovs, ieraidot to vārtu augšējā stūrī.

Kaut rīdzinieki turpināja darboties ļoti droši, dažbrīd bīstamus momentus spēja izveidot arī Sibirj un trešdaļas otrajā pusē arī nopelnīja vairākumu. Rīgas Dinamo vārtos ļoti droši turpināja darboties Sedlāčeks, un pēc otrās trešdaļas Latvijas vienība bija vadībā ar 2:0.

Trešās trešdaļas ievadā rīdzinieki turpināja darboties pārliecinoši un ātri vien nopelnīja pirmo vairākumu. Turpinājumā gan pārsvaru ieguva Sibirj komanda, kas gan vismaz trešdaļas pirmajā pusē bīstamus momentus nespēja radīt.

Viesu pārsvars kļuva arvien izteiktāks un ilgu laiku trešajā trešdaļā Latvijas komanda bija izpildījusi vienu metienu. Cīņu Sibirj centās lauzt ar asumiem un 53.minūtē Vitālijs Meņšikovs izkāvās ar Edgaru Kuldu, kurš pirms tam bija izpildījis efektīgu spēka paņēmienu. Četras minūtes pirms pamatlaika beigām Armands Bērziņš atstāja rīdziniekus mazākumā, tomēr arī šajā laikā viesiem neizdevās pārspēt Sedlāčeku un Rīgas Dinamo izcīnīja uzvaru.

Sedlāčeks aizvadīja savu otro sauso spēli šosezon, atvairot 38 pretinieku raidījumus, bet par labāko spēlētāju komandā tika nosaukts Pavlovs.