Prognozē rezultātu un laimē viedtālruni!

Rīgas Dinamo kārtējā Kontinentālās hokeja līgas regulārā čempionāta spēlē savā laukumā ar 1:2 pēcspēles metienu sērijā piekāpās Slovākijas vienībai Bratislavas Slovan. Pamatlaikā rīdzinieku labā ar vārtu guvumu izcēlās Miks Indrašis, kamēr pretiniekiem ar to atbildēja Tomāšs Starosta, bet pēcspēles metienos viesiem uzvaru nodrošināja Lukāšs Kašpars.

Mača devītajā minūtē Slovan atklāja rezultātu, kad vairākumu realizēja Starosta. Pāris minūtes vēlāk Bratislavas klubs vēlreiz ieraidīja ripu Dinamo vārtos, taču paveica to neatļauti, tāpēc tiesneši guvumu neieskaitīja. Otrajā periodā ar neatvairāmu metienu izceļoties Indrašim, kuram šī ir trešā ripa šosezon. Otrajā periodā vienības izcēlās ar aktīvu un skatāmu hokeju, tomēr rezultāts tā arī nemainījās.

Trešajā periodā vienībām vairs nebija tik lielisku iespēju un mača pamatlaiks noslēdzās neizšķirti 1:1.  Papildlaikā komandas turpināja spēlēt diezgan atklātu hokeju, bet tā vidū lieliska iespēja bija Meijam, bet precīzs bija Gārnets. Pašās pagarinājuma beigās manāmi uzvilcies bija Miķelis Rēdlihs, kurš saņēma divu minūšu sodu, tāpēc rīdziniekiem 22 sekundes bija jāspēlē mazākumā

Pirmie pēcspēles metienu izpildīja viesi, kuri bija sekmīgi, kamēr rīdzinieku vienīgo vārtu autors Indrašis savu iespēju neizmantoja. Slovan neizdevās realizēt otro iespēju, bet Lauris Dārziņš atbildēja arī ar neizmantotu izdevību. Kā pēdējais bullīti izpildīja Kašpars, kurš bija veiksmīgs un nodrošināja viesiem uzvaru.