Prognozē rezultātu un laimē viedtālruni!

Maskavas CSKA Kontinentālās hokeja līgas Gagarina kausa izcīņas Rietumu konferences finālsērijas otrajā mačā ceturtdien ar 3:2 (0:0, 0:1, 2:2) savā laukumā uzveica trofejas aizstāvētāju Sanktpēterburgas SKA.

Sērijā līdz četrām uzvarām maskavieši izvirzījušies vadībā ar 2-0, bet trešais mača norisināsies sestdien Sanktpēterburgā.

Līdz mača vidum nevienai no komandām neizdevās atklāt spēles rezultātu, bet otrā perioda desmitajā minūtē SKA amerikāņu uzbrucējs Stīvs Mozess raidīja ripu starp CSKA vārtsarga Iļjas Sorokina kājsargiem. Mača rezultātu mājinieki izlīdzināja trešās trešdaļas piektajā minūtē, kad SKA mazākumā uzsāka neveiksmīgu pretuzbrukumu, kā dēļ CSKA varēja izspēlēt ripu uz tukšiem vārtiem, Džefam Pletam panākot 1:1.\

Četras minūtes vēlāk čempioni vēlreiz nonāca mazākumā, taču šoreiz otrā laukuma galā nesekmīgi nospēlēja pretinieki. Sorokins aizslidoja aiz vārtiem un izdarīja paviršu piespēli komandas biedram, ko pārtvēra SKA vienība. Lai gan Sorokins paspēja atgriezties vārtos, tomēr SKA somu uzbrucējs Jarno Koskiranta izmantoja pretinieku apjukumu un izvirzīja vadībā viesus. Tiesa, četras minūtes vēlāk Plets no vārtu priekšas mača rezultātu izlīdzināja.

Ar to gan “armijniekiem” nebija gana, un četras minūtes pirms pamatlaika beigām Maskavas komandas līderis Aleksandrs Radulovs izvirzīja mājiniekus vadībā. Lai gan spēles pēdējās minūtes SKA nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, tomēr panākt neizšķirtu viņiem neizdevās, tādējādi uzvaru ar 3:2 svinēja CSKA.