Prognozē rezultātu un laimē viedtālruni!

Magņitogorskas Metallurg komanda otrdien guva uzvaru Kontinentālās hokeja līgas Gagarina kausa izcīņas Austrumu konferences finālsērijas duelī pret Ufas Salavat Yulaev, nonākot viena panākuma attālumā no iekļūšanas turnīra finālā.

Metallurg otrdien viesos guva panākumu ar 3:1 (1:0, 0:0, 2:1) un arī visā sērijā ir vadībā ar tādu pat rezultātu, tāpēc jau nākamajā spēlē ceturtdien savās mājās gūstot uzvaru, Magņitogorskas komanda var tikt finālā, kur pretiniekus jau gaida par Rietumu konferences uzvarētāju kļuvusī Maskavas CSKA.

Sērijas ceturtajā mačā Metallurg pirmajā periodā pēc Viktora Antipina metiena izvirzījās vadībā, taču trešā perioda 17.sekundē Salavat Yulaev uzbrucējs Igors Grigorenko atjaunoja līdzsvaru. Tomēr šajā spēlē pārāki bija viesi, jo septiņas minūtes vēlāk Aleksandrs Sjomins vairākumā atkal vadībā izvirzīja Magņitogorskas klubu, bet pamatlaika izskaņā Vojteks Voļskis ripu raidīja tukšos Ufas komandas vārtos, nodrošinot uzvaru ar 3:1.

Jau ziņots, ka sērijas pirmajās divās spēlēs ar 3:2 pagarinājumā un 6:1 savās mājās uzvarēja Metallurg, bet trešajā spēlē Salavat Yulaev revanšējās ar 3:2.

Kā vēstīts, pirmdien Gagarina kausa izcīņas finālā pirmo reizi kluba vēsturē iekļuva Maskavas CSKA, kas Rietumu konferences finālsērijā ar 4-0 pārspēja pērnās sezonas kausa ieguvējus Sanktpēterburgas SKA.