Prognozē rezultātu un laimē viedtālruni!

Mika Indraša gūtie vārti un Jakuba Sedlāčeka teicamais sniegums vārtos otrdien ļāva Rīgas Dinamo komandai mājās ar 1:0 (0:0, 1:0, 0:0) uzvarēt Maskavas Dynamo, kurai šosezon vairs nevar palīdzēt traumu guvušais Latvijas hokejists Mārtiņš Karsums.

Cerības uz iekļūšanu izslēgšanas spēlēs jau zaudējusī Latvijas komanda pārtrauca trīs neveiksmju sēriju. Par cīņas labāko spēlētāju mājinieku rindās atzina Indraši, taču ne mazākas uzslavas pelnīja Sedlāčeks, kurš atvairīja 25 pretinieku metienus un trešo reizi šajā sezonā savus vārtus nosargāja neieņemtus. Maskavas Dynamo piedzīvoja tikai otro zaudējumu šogad aizvadītos 14 mačos. Rīgā pārtrūka pretinieku sešus uzvarētu spēļu sērija.

Foto

Rīdzinieki ceturtdien noslēgs KHL regulāro čempionātu. Sezonas pēdējā spēlē Latvijas klubs uzņems pašreizējos Gagarina kausa īpašniekus Sanktpēterburgas SKA.

Spēli aktīvāk iesāka laukuma saimnieki, tomēr ar vārtu gūšanu nesekmējās, lai gan laba iespēja bija Laurim Dārziņam. Savukārt viesiem vairākas labas izdevības gūt vārtus bija pirmā perioda vidū, kad divas soda minūtes par klupināšanu nopelnīja Ēriks Ševčenko. No nepatikšanām rīdziniekus glāba vārtsargs Jakubs Sedlāčeks, kurš nodemonstrēja savu reakciju un brīnumainā kārtā noķēra Maksima Pestuško no tuvas distances mesto ripu. Mājiniekiem labākā iespēja gūt vārtus bija pirmā perioda izskaņā, kad bīstami meta Toluzakovs, taču ripa aizskarot pretinieku vārtsarga Aleksandra Jerjomenko plecu, bet pēc tam pārliktni, uzkrita uz vārtu tīkliņa un tur palika.

Otrās trešdaļas sākumā Sedlāčeks uzvarēja duelī ar Denisu Kokarevu, taču vēl pēc neilga laika mājiniekiem izdevās atklāt rezultātu, kad pretuzbrukumā precīzs bija Indrašis. Šīs sezonas Rīgas Dinamo rezultatīvākais spēlētājs nopelnīja savu 32 punktu sezonā, labojot personisko rekordu, jo iepriekšējās divās sezonās viņš tika pie 31 punkta.

Maskavas Dynamo nokļūstot iedzinējos, metās atspēlēties, taču joprojām teicami darbojās Sedlāčeks, kurš uzvarēja arī brīdī, kad uz viņa vārtiem izslidoja uzreiz divi pretinieki. Savukārt perioda vidū pārsvaru dubultot varēja Indrašis, kurš pa malu izlauzās līdz pretinieku zonai, tomēr šoreiz viesu glāba vārtu stabs.

Trešajā periodā rīdzinieki uzbruka mazāk, domājot par savu vārtu drošību, vairāk izmantojot pretuzbrukumu taktiku. Trešdaļas vidū noraidījumu nopelnīja Dārziņš, taču arī šoreiz aizsardzībā laukuma saimnieki darbojās nevainojami. Savukārt mača izskaņā Maskavas Dynamo cerības uz atspēlēšanos krietni samazinājās pēc skaitliskā sastāva pārkāpuma trīs minūtes pirms pamatlaika beigām. Pēdējā minūtē viesi pieprasīja 30 sekunžu pārtraukumu un pēc tam nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, tomēr Dinamo pašaizliedzīgi uzvaru nosargāja.