Prognozē rezultātu un laimē viedtālruni!
1 komentārs

Trīs vārtus Kontinentālās hokeja līgas regulārā čempionāta spēlē piektdien iemeta amerikāņu uzbrucējs Tims Sestito, palīdzot Latvijas komandai Rīgas Dinamo savā laukumā ar 4:3 dramatiskā cīņā papildlaikā pārspēt turnīra vājāko komandu Novokuzņeckas Metallurg.

Visus trīs vārtus pamatlaikā Rīgas Dinamo labā guva Tims Sestito, turklāt pirmoreiz šosezon kāds Latvijas vienības spēlētājs atzīmējies ar hat-trick. Savukārt papildlaikā Novokuzņeckas vārtsargs Vladislavs Podjapoļskis pēc Andra Džeriņa metiena ieraidīja ripu savos vārtos un rīdzinieki svinēja uzvaru ar 4:3.

Foto

Rezultātu jau otrajā minūtē negaidīti atklāja viesu hokejists Iļja Musins, bet nieka 70 sekundes vēlāk izlīdzinājumu panāca Sestito, kurš viens iegāja zonā, ilgstoši gatavojās un izpildīja netveramu plaukstas metienu virs vārtsarga kājsarga. Trešdaļas turpinājumā rīdzinieki divreiz palika mazākumā un otro no tiem Novokuzņeckas komanda realizēja – piecas minūtes pirms trešdaļas beigām Roberts Kouzals, slidojot ar ripu vēl no savas zonas, izpildīja netveramu metienu.

Rīgas “Dinamo” vārtsargs Jūakims Ēriksons ielaida arī trešo ripu, kad ar metienu no zilās līnijas zviedru pārspēja Kirils Ščukins. Līdz ar to Rīgas “Dinamo” pieprasīja pusminūtes pārtraukumu, bet vārtos stājās Jakubs Sedlāčeks. Pēc šāda notikumu pavērsiena rīdzinieki sāka dominēt un drīz vien tika pie vairākuma, tomēr pēc pirmās trešdaļas Latvijas komanda joprojām bija iedzinējos ar 1:3.

Kaut otrās trešdaļas sākumā Rīgas “Dinamo” palika mazākumā, kopumā rīdzinieku sniegums uzlabojās un tika veidots daudz vairāk bīstamu momentu. Trešdaļas beigu daļā rīdziniekiem bija vēl viens vairākums, kurā nekas ļoti bīstams netika radīts. Kaut turpinājumā trešdaļā bija vēl divi noraidījumi, neviena no komandām savas iespējas tā arī neizmantoja un rīdzinieki joprojām bija iedzinējos ar 1:3.

Atlikušajā laikā rīdzinieki izmisīgi centās atspēlēties un tas beidzot izdevās 36 sekundes pitms pamatlaika beigām, kad komanda spēlēja sešatā pret četriem pretiniekiem – atkal pēc uzmetiena pa vārtiem ripu no vārtu priekšas iebakstīja Sestito. Līdz ar to pamatlaiks noslēdzās ar rezultātu 3:3.

Papildlaikā laukumā ritēja ļoti atklāts hokejs un abām komandām bija vairākas labas vārtu gūšanas iespējas. Rīdzinieki izcēlās divas minūtes pirms pamatlaika beigām, kad pēc Andra Džeriņa uzmetiena ripu neveiksmīgi caur saviem kājsargiem izraidīja vārtsargs Vladislavs Podjapoļskis.

Par labāko spēlētāju mačā Rīgas komandā tika nosaukts Sestito.