Prognozē rezultātu un laimē viedtālruni!

Kontinentālās Hokeja līgas Latvijas vienība Rīgas Dinamo trešdien nenoturēja divu vārtu pārsvaru un kārtējā regulārās sezonas spēlē ar rezultātu 3:5 savā laukumā piekāpās Ufas Salavat Yulaev hokejistiem. Vārtus mājinieku labā guva Kaspars Saulietis, Stīvens Seigo un Miķelis Rēdlihs.

Maču rīdzinieki sāka ļoti aktīvi – pirmajā pusotrā minūtē tika izveidoti trīs bīstami karogi, bet trešajā minūtē arī tika atklāts rezultāts, lielisku individuālo gājienu veicot Saulietim. Tomēr piektajā minūtē mājiniekus mazākumā atstāja Andris Džeriņš, un Salavat Yulaev šo iespēju izmantoja – pēc Sami Lepistes metiena ripu vārtos ieraidīja Andrēass Enkvists un panāca 1:1.

Foto

Trešdaļas vidū jau neliels pārsvars piederēja Salavat Yulaev hokejistiem, tomēr ar aktivitāti vairākumu rīdziniekiem nopelnīja Māris Bičevskis, un arī viņi iespēju garām nelaida – ar precīzu metienu no zilās līnijas rezultatīvs bija Seigo, kuram tas bija pirmais vārtu guvums KHL karjerā. Trešdaļas beigu daļā Latvijas vienībai piederēja pārsvars un tika saglabāta vadība ar 2:1.

Kaut otro trešdaļu ar uzbrukumiem sāka viesi, jau otrajā minūtē Rīgas Dinamo ieguva divu vārtu pārsvaru, izceļoties Miķelim Rēdliham, kurš uzņēma ripu vēl savā zonā un individuāli aizgāja līdz otrai laukuma pusei, metot nekļūdīgi. Kaut rīdziniekiem bija vēl vairākas labas iespējas gūt vārtus, trešdaļas 16.minūtē deficītu līdz 2:3 samazināja Igors Grigorenko, kad guva vārtus pēc skaistas saspēles.

Jau iepriekšējā spēlē Rīgas Dinamo komanda aizvadīja ļoti neveiksmīgu trešo trešdaļu un šoreiz tā izvērtās tāda pat, mājiniekiem pamanoties ielaist trīs vārtus. Arī trešā trešdaļa iesākās ar ļoti ātriem vārtiem, bet šoreiz izcēlās Salavat Yulaev – jau trešajā minūtē pēc Tēmu Hartikainena uzmetiena nūju pie ripas pielika Dmitrijs Makarovs un panāca izlīdzinājumu 3:3. Turpinājumā 13.minūtē vadību viesiem deva Ekvists, kuram tie bija otrie vārti cīņā, bet piektos vārtus vēl pēc nepilnas minūtes guva Lepiste.

Pēc sezonas pirmās trīs uzvaru sērijas rīdzinieki cietuši jau ceturto zaudējumu pēc kārtas – pirms nedēļas ar 1:3 piekāpās Ņižņekamskas Ņeftehimik, piektdien pēcspēles metienu sērijā ar 2:3 atzina Čeļabinskas Traktor pārākumu, bet pirmdien ar 1:2 zaudēja Magņitogorskas Metallurg spēlētājiem.

Rīgas Dinamo komandas vārtus šajā mačā atkal sargāja Joakims Eriksons, bet otrajā maiņā kopā ar Miķeli Rēdlihu un Timu Sestito bija iesaistīts Gunārs Skvorcovs.