Video: Dinamo fans pieņem izaicinājumu un izskuj matos kluba logo

0 komentāri

Rīgas Tehniskās universitātes maģistrantūras students Austris pieņēma #Viasatizaicina otro izaicinājumu un pie friziera Oskara Raško izveidoja matos Rīgas Dinamo logo.

Austrim viņa vēlme ir skaidra – frizūra ar Dinamo logo ar visām lauvām. Procedūra sākās ar matu mazgāšanu, kas Austrim tik viegli negāja – bija jāiztur kutēšana! Matu mazgāšanu nomainīja ne tik daudz smieklus raisošā matu griešana. Tomēr tas ir tikai pats sākums uz #Viasatizaicina izpildīšanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Austris atzīst, ka nav varējis pretotieties šim izaicinājumam, un tāpēc piekritis. Ja tu pasaki kaut ko, tad tu arī esi apņēmies to izdarīt. Austris smej, ka labi, ka nav jāpārpeld Daugava!

FOTO: Austris izveido frizūru ar Dinamo logo

Process ilgst teju trīs stundas. Austris ik pa laikam paņem mazas kakla izstaipīšanas pauzītes. Oskars ņem palīgā matu krītiņus, acu zīmuļus un skropstu tušu, lai izliktu akcentus rotājumam, kura mūžs būs aptuveni divas nedēļas.

VIDEO: Austris izveido frizūru ar Dinamo logo

#Viasatizaicina akcijā Diāna uz muguras jau uztetovējusi Dinamo logo un Austris izveidojis frizūru ar komandas logo. Kaspars, nemācēdams slidot, liks uz galvas ripu un slidos apkārt hokeja laukumam, Dainis grauzīs ledu, Arvīds leks ar izpletni, Malvīne, būdama veģetāriete, ēdīs sliekas un tarakānus, bet Kārlis nosauks savu dēlu kāda Dinamo spēlētāja vārdā!

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas