Video: Dinamo fans pieņem izaicinājumu un izskuj matos kluba logo

Prognozē rezultātu un laimē viedtālruni!
0 komentāri

Rīgas Tehniskās universitātes maģistrantūras students Austris pieņēma #Viasatizaicina otro izaicinājumu un pie friziera Oskara Raško izveidoja matos Rīgas Dinamo logo.

Austrim viņa vēlme ir skaidra – frizūra ar Dinamo logo ar visām lauvām. Procedūra sākās ar matu mazgāšanu, kas Austrim tik viegli negāja – bija jāiztur kutēšana! Matu mazgāšanu nomainīja ne tik daudz smieklus raisošā matu griešana. Tomēr tas ir tikai pats sākums uz #Viasatizaicina izpildīšanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Austris atzīst, ka nav varējis pretotieties šim izaicinājumam, un tāpēc piekritis. Ja tu pasaki kaut ko, tad tu arī esi apņēmies to izdarīt. Austris smej, ka labi, ka nav jāpārpeld Daugava!

FOTO: Austris izveido frizūru ar Dinamo logo

Process ilgst teju trīs stundas. Austris ik pa laikam paņem mazas kakla izstaipīšanas pauzītes. Oskars ņem palīgā matu krītiņus, acu zīmuļus un skropstu tušu, lai izliktu akcentus rotājumam, kura mūžs būs aptuveni divas nedēļas.

VIDEO: Austris izveido frizūru ar Dinamo logo

#Viasatizaicina akcijā Diāna uz muguras jau uztetovējusi Dinamo logo un Austris izveidojis frizūru ar komandas logo. Kaspars, nemācēdams slidot, liks uz galvas ripu un slidos apkārt hokeja laukumam, Dainis grauzīs ledu, Arvīds leks ar izpletni, Malvīne, būdama veģetāriete, ēdīs sliekas un tarakānus, bet Kārlis nosauks savu dēlu kāda Dinamo spēlētāja vārdā!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas