Prognozē rezultātu un laimē viedtālruni!

Rīgas Dinamo, noslēdzot kārtējo Kontinentālās Hokeja līgas izbraukuma sēriju, pirmdien ar rezultātu 3:2 (0:1, 1:0, 1:1, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā Jekaterinburgā uzveica vietējo Avtomobilist vienību.

Vārtus pamatlaikā Rīgas Dinamo rindās guva Tims Sestito un Tomāšs Kundrāteks, bet pēcspēles metienos uzvaru rīdziniekiem nodrošināja Kaspars Saulietis. Tagad rīdziniekiem sācies nedēļu ilgs pārtraukums, un regulārajā sezonā vairs atlicis aizvadīt vairs tikai astoņus izbraukuma mačus.

Kaut spēli aktīvāk iesāka rīdzinieki, pirmo bīstamo momentu trešajā minūtē izveidoja Avtomobilist hokejisti. Ceturtajā minūtē aiz saviem vārtiem tika nogāzts Stīvens Saigo un Rīgas Dinamo ieguva pirmo vairākumu mačā, tomēr tā laikā tika izpildīts viens metiens pa vārtiem. Savukārt uzreiz pēc tā pirmo ļoti bīstamo momentu radīja Avtomobilist spēlētājs Aleksejs Simakovs, tomēr viņš no lieliskas iespējas raidīja ripu virs vārtiem. Arī pēc tam Avtomobilist izveidoja vairākus bīstamus momentus, un devītajā minūtē pēc individuālā gājiena izcēlās Vitālijs Popovs, atklājot rezultātu.

Pēc zaudētajiem vārtiem ar pārkāpumu vidējā zonā rīdziniekus mazākumā atstāja Vitālijs Pavlovs. Kaut Jekaterinburgas spēlētāji daudz saspēlējās, Rīgas Dinamo šo mazākumu izdevās izturēt. Turpinājumā vairākumu vēlreiz ieguva rīdzinieki, tomēr labākos momentus izveidoja vien divminūtes beigās, bet pirms tam darbojās ļoti nepārliecinoši. Noraidījumiem bagātās trešdaļas izskaņā vēlreiz rīdziniekiem vispirms noraidīts tika Gints Meija, tomēr šīs divas minūtes tika aizvadītas pārliecinoši, bet trešdaļas pēdējā minūtē Latvijas komandu vēlreiz mazākumā atstāja Kristaps Sotnieks. Tomēr pēc pirmās trešdaļas Rīgas Dinamo atradās iedzinējos ar 0:1.

Sotnieka noraidījumu rīdzinieki izturēja un drīz pēc tam paši ieguva trešo vairākumu, ko beidzot realizēja – pēc aizsarga metiena ripa vārtu priekšā nokļuva uz Sestito nūjas, kurš kritienā meta nekļūdīgi, rezultātam kļūstot 1:1. Turpinājumā Mikam Indrašim jau bija iespēja izvirzīt Latvijas komandu vairākumā, tomēr izgājienā pret vārtsargu viņam līdz metienam neizdevās tikt. Arī turpinājumā Rīgas Dinamo arvien vairāk uzbruka Jakuba Kovārža sargātajiem vārtiem.

Kaut trešdaļā pārsvars piederēja rīdziniekiem, četras minūtes pirms tās beigām komandu mazākumā atstāja Miķelis Rēdlihs, kurš pie noraidījuma tika jau ceturtajā spēlē pēc kārtas. Tomēr atlikušajā laikā rezultāts nemainījās un pēc 40 spēlētām minūtēm rezultāts joprojām bija 1:1.

Izšķirošo trešdaļu sekmīgāk iesāka Avtomobilist un jau pirmajā trešdaļā atguva vadību, kad pēc Nikolaja Timašova uzmetiena ripu vārtos iestūma soms Ēro Elo. Tomēr rīdzinieki nepadevās, ieguva iespēju cīnīties vairākumā, ko gan neizmantoja, bet trešdaļas vidū panāca izlīdzinājumu 2:2, kad metienā no zilās līnijas nekļūdīgs bija Tomāšs Kundrāteks.

Rezultātam kļūstot neizšķirtam, spēle kļuva arvien emocionālāka un saraustītāka, abām komandām radot vairākus ļoti bīstamus momentus, turklāt vairāk reālas vārtu gūšanas iespējas bija Avtomobilist. Tomēr vienībām uzvarētāja noskaidrošanu nācās atlikt uz pagarinājumu.

Arī pieliktajās piecās minūtēs bīstamāk uzbruka Avtomobilist un tās spēlētājs Kirils Polozovs pat tika izgājienā pret Rīgas Dinamo vārtiem, tomēr arī tajās rezultāts nemainījās.

Savukārt pēcspēles metienos pirmajā metienu sērijā Miķeļa Rēdliha metiens tika notverts, bet otrajā Saulietis bija precīzs. Savukārt Avtomobilist nevienu no trim iespējām nerealizēja un rīdzinieki guva uzvaru.