Prognozē rezultātu un laimē viedtālruni!

Rīgas Dinamo kārtējās šīs sezonas Kontinentālās Hokeja līgas izbraukuma sērijas otrajā mačā ceturtdien ar rezultātu 3:2 (0:0, 1:1, 1:1, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā pārspēja Omskas Avangard. Līdz ar to Rīgas Dinamo pārtrauca divu zaudējumu sēriju, bet Avangard, neskatoties uz pārsvaru, cieta ceturto zaudējumu pēc kārtas.

Rezultātu pirmajā trešdaļā atklāja Avangard hokejists Iļja Mihejevs, bet otrajā periodā izlīdzinājumu panāca aizsargs Oskars Cibuļskis, kuram šis ir pirmais mačs pēc mēnesi ilgas traumas ārstēšanas. Trešās trešdaļas sākumā Rīgas Dinamo vadībā izvirzīja Lauris Dārziņš, bet tās vidū izlīdzinājumu 2:2 panāca Ivans Ļekomcevs. Savukārt pēcspēles metienos Rīgas Dinamo komanda bija labāka ar 2:1, izšķirošo bullīti iemetot Kasparam Saulietim.

Dueli sekmīgāk sāka mājinieki, kas jau piektajā minūtē pēc ilgstoša uzbrukuma atklāja rezultātu, kad Iļja Mihejevs burzmā vārtu priekšā bija pirmais pie atlēkušās ripas. Pēc zaudētajiem vārtiem Rīgas Dinamo komanda pārņēma ripas kontroli un sāka veidot pirmos momentus pie pretinieku vārtiem. Kaut kopumā Avangard komandai pirmajā trešdaļā piederēja pārsvars, rezultāts vairs nemainījās un rīdzinieki atradās iedzinējos ar 0:1.

Otro trešdaļu rīdzinieki iesāka vairākumā. Kaut spēja izdarīt vairākus bīstamus metienus, drīz pēc atgriešanās pilnā sastāvā arī viesi palika mazākumā. Trešdaļas vidū Rīgas Dinamo vēlreiz nokļuva mazākumā un līdz ar to ilgāku laiku iniciatīva piederēja Avangard hokejistiem. Tomēr 14.minūtē, kad Avangard spēlētājs izmeta ripu no aizvārtes tā nokļuva pie Cibuļska, kura metiens pa vārtiem bija precīzs un rezultāts kļuva neizšķirts 1:1. Turklāt Cibuļskim šis bija pirmais rezultativitātes punkts šosezon.

Drīz vien Avangard vēlreiz ieguva vairākumu un arī pēc tā trešdaļas beigās iniciatīva piederēja mājiniekiem, tomēr rezultāts pēc 40 spēlētām minūtēm saglabājās neizšķirts.

Trešo trešdaļu Rīgas Dinamo iesāka ļoti veiksmīgi un jau pēc pusminūtes atklāja rezultātu, kad pretinieku apzaga un izcēlās Dārziņš. Drīz vien komandu mazākumā atklāja Kristaps Sotnieks, bet arī šīs divas minūtes tika izturētas, bet pēc tam iniciatīvu arvien izteiktāk pārņēma Avangard.

Trešdaļas desmitajā minūtē Rīgas Dinamo vienība jau piekto reizi palika mazākumā, bet šo beidzot pretiniekiem izdevās izmantot, kad precīzu metienu izpildīja Ivans Ļekomcevs. Zīmīgi, ka trešdaļas sākumā vārtu gūšanas epizodē Dārziņš apspēlēja tieši šo Avangard pirmās maiņas aizsargu. Turpinājumā līdz pamatlaika beigām pārsvars piederēja Avangard komandai, bet vēl pusminūti pirms tā beigām iespēju izraut uzvaru bija Andrim Džeriņam, tomēr rezultāts vairs nemainījās un pēc 60 minūtēm bija 2:2.

Pagarinājumā Rīgas Dinamo tikai otro reizi mačā ieguva iespēju cīnīties vairākumā, tomēr šajā laikā mājinieki aizsardzībā nospēlēja ļoti pārliecinoši. Līdz ar to dueļa uzvarētāju nācās noskaidrot pēcspēles metienos.

Pirms bullīšiem Avangard veica vārtsargu maiņu, tomēr pirmajā kārtā Miķelis Rēdlihs raidīja ripu caur Denisa Kostina kājsargiem un atklāja rezultātu. Turpinājumā Dārziņš bija neprecīzs, bet Avangard komandā rezultatīvu metienu izpildīja Iļja Zubos un panāca 1:1.

Bullīšu sērija turpinājās līdz sestajai kārtai, kurā rīdziniekiem uzvaru izrāva Saulietis.