Prognozē rezultātu un laimē viedtālruni!

Kontinentālās Hokeja līgas Latvijas vienība Rīgas Dinamo pirmdien izbraukumā garā pēcspēles metienu sērijā ar 2:1 pārspēja vārtsarga Edgara Masaļska pārstāvēto līgas vājāko vienību Toljati Lada, kurā galvenā trenera pienākumu izpildītājs ir latviešu speciālists Artis Ābols. Vārtus pamatlaikā rīdziniekiem guva Andris Džeriņš, bet uzvaras “bullīti” realizēja Miks Indrašis.

Spēle sākās mierīgā cīņā, bet piektajā minūtē pēc neveiksmīga spēka paņēmiena laukumu ar asiņojošu seju pameta Latvijas komandas aizsargs Aleksandrs Jerofejevs. Drīz pēc tam viesiem radās pirmā reālā vārtu gūšanas iespēja, bet jaunais uzbrucējs Roberts Locāns neizmantoja atrašanos vārtu priekšā pret Masaļski.

Pirmajā trešdaļā rīdziniekiem piederēja izteikts pārsvars, tomēr dažbrīd vārtu priekšā tika pielaisti arī pretinieki, bet Jūakims Ēriksons kļūdas nepieļāva. Arī rīdziniekiem pārspēt Masaļski neizdevās, un pēc 20 spēlētām minūtēm rezultāts bija neizšķirts 0:0.

Otrais periods rīdziniekiem iesākās daudz veiksmīgāk, jo pusotru minūti pēc tā sākuma mača rezultātu atklāja Dinamo komandu pārstāvošais Andris Džeriņš. Arī turpinājumā viesu spēlētāji uzspieda savu spēles stilu, un duelis lielākoties norisinājās pie Lada vārtiem. Lai arī mājinieki spēlēja diezgan asi, pirmo noraidījumu šajā mačā nopelnīja vien 35.minūtē, kad uz noraidīto soliņu devās Lada komandā spēlējošais Antons Krisanovs. Tiesa, vairākumu Dinamo hokejistiem izmantot neizdevās.

Turpretī uzreiz pēc mazākuma izturēšanas mājinieki pēc Dinamo pārstāvošā aizsarga Ērika Ševčenko kļūdas aiz saviem vārtiem spēja panākt izlīdzinājumu. Vārtus Lada labā guva Vasīlijs Streļcovs. Dinamo komanda protestēja, ka pretinieku hokejists spēlēja ar augstu paceltu nūju, taču tiesneši pēc video atkārtojuma noskatīšanās tomēr ieskaitīja vārtus.

Trešo trešdaļu aktīvāk iesāka mājinieki, un spēle lielākoties notika pie Ēriksona vārtiem. Trešajā minūtē bīstams metiens padevās Timam Sestito, taču tas nebija precīzs. Nākamajās minūtēs pa noraidījumam nopelnīja Dinamo rindās spēlējošie Tomāšs Kundrāteks un Miks Indrašis, bet rīdziniekiem izdevās izturēt abus mazākumus. Arī kopumā trešajā trešdaļā iniciatīva piederēja mājiniekiem, Dinamo hokejistiem izveidojot tikai dažus bīstamus momentus pie Lada vārtiem.

Pagarinājuma sākumā labs izgājiens viens pret vienu izdevās Dinamo hokejistam Gintam Meijam, taču veiksmīgi vārtos spēlēja Masaļskis. Turpinājumā rīdzinieki izdarīja vēl dažus labus metienus pa mājinieku vārtiem, taču visi lidoja nedaudz garām, tā arī rezultātam nemainoties.

Pēcspēles metienu sērijā divus vārtus rīdziniekiem guva Ville Leino, bet uzvaras bullīti realizēja Miks Indrašis. Kopumā šajā sērijā tika izpildīti 16 bullīši – pa astoņiem uz katras komandas vārtiem.