Prognozē rezultātu un laimē viedtālruni!
3 komentāri

Rīgas Dinamo principiālā Kontinentālās hokeja līgas regulārā čempionāta mačā svētdien savā laukumā ar 2:0 pārspēja Toljati Lada vienību, ko vada rīdzinieku bijušais galvenais treneris Artis Ābols, bet vārtus sargā latvietis Edgars Masaļskis.

Vārtus Rīgas Dinamo labā guva Miķelis Rēdlihs un Lauris Dārziņš. Rīgas Dinamo guva savu pirmo uzvaru pamatlaikā, kā arī trešo vispār šomēnes astoņās aizvadītajās spēlēs. Pie tam rīdzinieku vārtsargs Joakims Ēriksons aizvadīja savu pirmo sauso spēli šosezon. Savukārt Lada cietusi jau sesto zaudējumu pēc kārtas.

VIDEO

Rīdzinieki jau no spēles pirmajām minūtēm aktīvi cīnījās pretinieku aizsardzības zonā, vairākkārt bīstami metot pa Masaļska sargātajiem vārtiem, bet pretiniekiem neļaujot izveidot bīstamus momentus savā aizsardzības zonā. Pirmajā trešdaļā Rīgas kluba hokejistiem bija iespēja spēlēt arī skaitliskajā vairākumā, taču izmainīt spēles rezultātu viņi nespēja. Perioda vidū bīstamu metienu uz Masaļska vārtiem pēc M.Rēdliha piespēles izdarīja Vitālijs Pavlovs, taču ripa tika atvairīta.

FOTO

Trešdaļas izskaņā viesu komanda sāka biežāk spēlēt mājinieku aizsardzības zonā, taču viņu centienus apstādināja M.Rēdlihs, kurš pēc veiksmīgas Laura Dārziņa piespēles atklāja mača rezultātu, panākot 1:0.

Otro periodu Lada hokejisti iesāka aktīvāk, izveidojot vairākus uzbrukumus uz Dinamo sargātajiem vārtiem. Pēc astoņām nospēlētām minūtēm šajā periodā uz noraidīto soliņu devās Māris Jass, taču viesi neizmantoja iespēju spēlēt nevienādos sastāvos un vārtus neguva. Četras minūtes vēlāk Rīgas kluba hokejisti izveidoja bīstamu uzbrukumu uz Masaļska vārtiem, metienus izdarot Stīvenam Seigo un Guntim Galviņam, taču ripa lidoja garām vārtiem.

Sešas minūtes līdz trešdaļas beigām uz divām minūtēm noraidīts par ripas izmešanu ārpus laukuma tika Oskars Cibuļskis, taču arī šo mazākumu rīdzinieki izturēja. Turpretī minūti pēc tam, kad Cibuļskis atgriezās uz ledus, noraidījumu nopelnīja viesu komandas spēlētājs Vasīlijs Streļcovs. Šoreiz Dinamo realizēja vairākumu, jo Dārziņš pēc skaistas M.Rēdliha piespēles panāca 2:0.

Arī noslēdzošo trešdaļu aktīvāk iesāka viesu komanda. Tiesa, perioda laikā iniciatīva atgriezās pie mājiniekiem, kuri spēles nogriežņa vidū vairākkārt bīstami meta pa Masaļska sargātajiem vārtiem. Izcila iespēja panākt 3:0 bija Kristapam Sotniekam, taču ripa trāpīja pa tiesnešu slidu, kas patraucēja Rīgas Dinamo spēlētājam tikt pie tās un izdarīt metienu. Četras minūtes līdz mača beigām rīdziniekiem bija iespēja spēlēt skaitliskajā vairākumā, taču palielināt rezultāta pārsvaru neizdevās.

Edgars Masaļskis aizvadīja pilnu maču, kā laikā atvairīja 27 no 29 pretinieku metieniem.

Šajā mačā Rīgas Dinamo komandai nepalīdzēja uzbrucējs Kaspars Saulietis, kuram pēc iepriekšējā mačā veiktā rupjā spēka paņēmiena tika piešķirta vienas spēles diskvalifikācija.