Prognozē rezultātu un laimē viedtālruni!

Latvijas komanda Rīgas Dinamo kārtējās Kontinentālās Hokeja līgas izbraukuma sērijas pirmajā mačā otrdien ar rezultātu 1:3 piekāpās līgas līderei Jaroslavļas Lokomotiv. Vienīgos vārtus Rīgas Dinamo labā guva Lauris Dārziņš.

Pirmo trešdaļu pārliecinošāk aizvadīja Lokomotiv komanda, bet dažbrīd labus uzbrukumus veica arī rīdzinieki, kas astotajā minūtē ieguva iespēju cīnīties vairākumā. Šis mazākums gan bija ļoti nepārliecinošs un mājinieki aizsargājās pārliecinoši, izvairoties no bīstamiem momentiem.

Trešdaļas 12.minūtē pirmoreiz šosezon laukumā izgāja Māris Jass un uzreiz izveidoja bīstamu momentu, kas noslēdzās ar abu komandu hokejistu grūstīšanos un abpusēju noraidījumu. Trešdaļas otrajā pusē daudz bīstamākus momentus izveidoja Lokomotiv komanda, bet rezultāts tā arī netika atklāts.

Otrajā trešdaļā jau Lokomotiv komandai piederēja ļoti izteikts pārsvars un 20 minūšu laikā Rīgas Dinamo veica tikai divus metienus pa vārtiem. Šoreiz Lokomotiv savas iespējas izmantoja un guva divus vārtus. Vispirms septītajā minūtē izcēlās zviedru aizsargs Stafans Kronvals, kurš sekmīgi pieslēdzās uzbrukumam un uzcēla ripu vārtu tuvējā augšējā stūrī. Savukārt 16.minūtē Emīls Gaļimovs panāca 2:0, kad uzņēma ripu aizvārtē, droši tika vārtu priekšā un pārspēja Joakimu Eriksonu.

Trešdaļas beigās Jass atstāja rīdziniekus mazākumā, bet šīs divas minūtes tika izturētas un pēc otrās trešdaļas viesi zaudēja ar 0:2.

Izšķirošajā trešdaļā Rīgas Dinamo centās darboties aktīvi un sestajā minūtē ieguva vairākumu, turklāt to izdevās izmantot – pēc Tomāša Kundrāteka metiena pirmais pie atlēkušās ripas bija Dārziņš, kurš nekļūdījās un samazināja deficītu līdz 1:2. Drīz vien arī Rīgas Dinamo izturēja mazākumu. Kaut pārsvars joprojām piederēja ļoti aktīvi spēlējošajiem Lokomotiv hokejistiem, Latvijas komanda darbojās cienījami.

Priekšpēdējā minūtē Rīgas Dinamo nomainīja Eriksonu pret sesto laukuma spēlētāju, tomēr šādi tika nospēlēts vien dažas sekundes – Lokomotiv uzvarēja iemetienā un ripu tukšos vārtos ieraidīja Jegors Averins, noslēdzot cīņu ar rezultātu 3:1.