Prognozē rezultātu un laimē viedtālruni!

Latviešu aizsargs Oskars Bārtulis trešdien izcēlās ar iespaidīgu spēles laiku un rezultatīvu piespēli KHL regulārā čempionāta mačā, kurā viņa pārstāvētā Vladivostokas Admiral komanda ar 2:0 pārspēja Magņitogorskas Metallurg.

Oskars Bārtulis visās trijās trešdaļās nospēlēja vairāk nekā desmit minūtes, kopā laukumā pavadot 31 minūti un četras sekundes. Tiesa, par vēl 15 sekundēm ilgāk nospēlēja viņa partneris Džonatans Blams. Tāpat latvietis pamanījās veikt četrus metienus pa vārtiem un arī bloķēt vienu pretinieku raidījumu. Latvijas aizsargs šosezon 40 mačos guvis astoņus vārtus un veicis 12 rezultatīvas piespēles.

Rezultātu pirmās trešdaļas beigu daļā atklāja Konstantīns Makarovs, bet otrās trešdaļas sākuma daļā, spēlējot piecatā pret trijiem, viņš pats arī panāca 2:0 – Makarovs saņēma ripu no Bārtuļa un piespēlēja vārtu priekšā, tomēr ripa rikošetā ielidoja vārtos. Lielāko daļu mača “Admiral” bija pārsvars, un mājinieki tika pie pelnītas uzvaras.