Prognozē rezultātu un laimē viedtālruni!

Rīgas Dinamo Kontinentālās Hokeja līgas regulārā čempionāta mačā svētdien savā laukumā ar 3:5 (0:2, 2:1, 1:2) piekāpās Baltkrievijas komandai Minskas Dinamo, kas ir rīdzinieku tiešais konkurents cīņā par izslēgšanas spēlēm.

Rīgas Dinamo labā vārtus guva Miķelis Rēdlihs, Tims Sestito un Gunārs Skvorcovs. Tikmēr Minskas klubā divreiz izcēlās Andrejs Stepanovs, bet pa reizei precīzus metienus izdarīja amerikānis Raiens Veske un bijušais rīdzinieks Mets Elisons. Minskas komandas hokejisti trīs vārtus guva, spēlējot vairākumā.

Foto

Spēli rīdzinieki iesāka diezgan nedroši, ļaujot Minskas kluba hokejistiem pārņemt iniciatīvu. Viesu komandas hokejisti šo iespēju izmantoja un jau pēc četrarpus nospēlētām minūtēm pārspēja Dinamo vārtsargu Joakimu Ēriksonu. Mača rezultātu atklāja Andrejs Stepanovs. Minūti vēlāk uz noraidīto soliņa devās Rīgas klubā spēlējošais Tims Sestito, taču mazākumu mājinieki veiksmīgi izturēja.

Trešais periods rīdziniekiem iesākās briesmīgi, jo ceturtajā minūtē uz noraidīto soliņa devās uzreiz divi hokejisti Kulda un Māris Bičevskis, atstājot mājiniekus trijatā pret pieciem. Viesiem bija nepieciešamas tikai 40 sekundes, lai gūtu jau trešos vārtus vairākumā, Metam Elisonam panākot jau 4:2 viesu labā. Tiesa, nepilnas divas minūtes vēlāk jau rīdzinieki izveidoja bīstamu uzbrukumu Minskas kluba aizsardzības zonā, radot burzmu pie pretinieku vārtiem. Veiksmīgākais tobrīd bija Gunārs Skvorcovs, kurš ieraidīja ripu Minskas vienības vārtos, samazinot rezultāta starpību līdz vieniem vārtiem (3:4).

Atlikušajā laikā aktīvāk darbojās mājinieki, radot vairākas vārtu gūšanas iespējas, taču ripa lidoja garām pretinieku vārtiem. Divas minūtes līdz mača beigām Ēriksons pameta komandas vārtus, tiekot nomainīts pret sesto laukuma spēlētāju. Tomēr rīdzinieki nespēja izmantot spēlētāju skaitlisko pārsvaru un neguva vārtus, kamēr viesu komandas uzbrucējs Aleksejs Kaļužnijs raidīja ripu tukšos vārtos, panākot 5:3 sava kluba labā.