Vai Sorokins un Lūsiņš spēs vienā piegājienā uzlikt Kasparu uz slidām?

Prognozē rezultātu un laimē viedtālruni!
0 komentāri

27 gadus vecais Kaspars ir uzticīgs Rīgas Dinamo līdzjutējs gandrīz septiņu gadus. Vaigā atpazītu katru komandas spēlētāju. Un tomēr ir viena lieta, kuras dēļ viņš ir citādāks – Kaspars savā mūžā vēl ne reizi nav slidojis. Jeb precīzāk – vēl nebija slidojis!

Kaspars, nemācēdams slidot, pieņēma #Viasatizaicina izaicinājumu apslidot apkārt hokeja laukumam ar ripu uz galvas. Kaspars gan nebija iedomājies, ka slidošana nebūs vienīgais pārbaudījums – jau no slidu uzvilkšanas brīža viņam talkā nāca hokejisti un Viasat Sport Baltic komentētāji Oļegs Sorokins un Edgars Lūsiņš. Lieki piebilstst, ka šī bija arī Kaspara pirmā iepazīšanās ar profesionāla hokejista ekipējumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Oļega un Edgara vadībā Kaspars apguva ne tikai slidošanas, bet arī nūjas turēšanas pamatus! Sākumā Kaspars tika iesvētīs un izbaudīja pirmo kritienu uz ledus. Tomēr beigu galā Kasparam izdevās apslidot laukumam ar visu ripu uz galvas… Edgars, kā jau daiļas slidošanas priekšnesumā par ideju ielika atzīmi 8, par izpildījumu 7, bet no Oļega Kaspars saņēma 9 par ģērbšanās ātrumu, gan vienu balli zaudējot par nesaprašanos ar elkoņu sargiem.

Video

#Viasatizaicina akcijā Diāna uz muguras jau uztetovējusi Dinamo logo un Austris izveidojis frizūru ar komandas logo. Tagad abiem pievienojie arī Kaspars, bet pavisam drīz Malvīne, būdama veģetāriete, ēdīs sliekas un tarakānus!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas