Vai Rīgas Dinamo vēlreiz izdosies apspēlēt Minskas Dinamo?

Prognozē rezultātu un laimē viedtālruni!

Rīgas Dinamo vienība šovakar ar maču pret Baltkrievijas klubu Minskas Dinamo noslēgs Latvijas Dzelzceļa kausa izcīņu 2015. Abas vienības šovakar 19.30 Arēnā Rīga sacentīsies par turnīra trešo vietu. Atgādinām, ka sacensību pirmajā mačā rīdzinieki ar 4:3 pārspēju Minskas Dinamo vienību. Maču tiešraidē no plkst. 19.10 translēs televīzijas kanāli TV6 un TV5, kā arī portālā Skaties.lv būs pieejama gan tiešraide, gan teksta video tiešraide.

Šodien pulksten 15.30 par Latvijas Dzelzceļa kausa trofeju finālā spēlēs pērnā gada uzvarētāja Kazaņas AK Bars ar divkārtējo LDz kausa čempioni Jaroslavļas Lokomotiv. Abām komandām turnīrā identiska bilance – divas uzvaras un viens zaudējums.

Rīgas Dinamo un Minskas Dinamo pirmajā tikšanās reizē LDz kausā dinamieši trīs reizes pirmajā periodā pārspēja viesu vārtsargu Džefu Glasu. Vispirms rezultātu atklāja Gunārs Skvorcovs, bet vēlāk Miķelis Rēdlihs pielaboja Gunta Galviņa un Ville Leino pielika nūju Stīvena Seigo metienam.

Trešajā periodā  krietni aktīvāk spēlēja Minskas hokejisti. Džonatans Čīčū guva viesu pirmos vārtus, uz ko gan drīz ar precīzu metienu atbildēja Gints Meija. Spēles izskaņā Sergejs Drozds un Aleksandrs Materjuhins Minskai guva vēl divus vārtus, tomēr nervozā galotnē mājnieki noturēja uzvaru ar 4:3.

Pārbaudes spēlēs pirms LDz kausa Rīgas Dinamo aizvadīja piecas pārbaudes spēles, gūstot četras uzvaras. Valmierā rīdzinieki ar 3:1 uzveica Toljati Lada un ar 6:2 pārspēja Vitjaz. Turpinājumā Dinamo ar 3:4 piekāpās Novosibirskas Sibir, nākamajā spēlē rīdzinieki Piņķos revanšējās pretiniekiem no Novosibirskas ar 3:2 pēcspēles metienos, bet pēc tam Dinamo ar 2:0 Vitjaz.

Jau septīto gadu pēc kārtas tiek aizvadīta Latvijas Dzelzceļa kausa izcīņa hokejā. Divas reizes šajā turnīrā uzvarējušas Jaroslavļas Lokomotiv un Rīgas Dinamo vienības, vienreiz Kazaņas AK Bars un Sanktpēterburgas SKA vienības.