Uzvaras KHL spēlēs izcīna Kuldas Jokerit un Bārtuļa Admiral

Prognozē rezultātu un laimē viedtālruni!

Uzvaru Kontinentālās hokeja līgas spēlē ceturtdien izcīnīja Latvijas aizsarga Artūra Kuldas pārstāvētā Rietumu konferences vicelīdere Helsinku Jokerit no Somijas, kas ar rezultātu 5:4 (2:2, 1:2, 1:0, 0:0, 1:0) savā laukumā pēcspēles metienu sērijā uzveica Čeļabinskas Traktor.

Spēles devītajā minūtē abas vienības 11 sekunžu laikā apmainījās ar vārtu guvumiem. Tāpat arī pēc astoņām minūtēm abas vienības ar 18 sekunžu intervālu katra guva pa vārtiem.

Otrā perioda devītajā minūtē mājinieki izvirzījās vadībā, taču nedaudz vairāk kā pēc pusminūtes Traktor atkal panāca izlīdzinājumu, bet trešdaļas 14.minūtē viesi jau izvirzījās vadībā.

Tomēr sešas minūtes pirms pamatlaika beigām mājinieki panāca neizšķirtu un komandām bija jāaizvada piecu minūšu papildlaiks. Tajā uzvarētājs netika noskaidrots, bet pēcspēles metienu sērijā ar 3:2 pārāki bija mājinieki. Uzvaras bullīti Somijas kluba labā guva Filips Larsens.

Kulda šajā mačā laukumā pavadīja 20 minūtes un 43 sekundes, veicot divus neveiksmīgus metienus pa pretinieku vārtiem. Tāpat aizsarga rēķinā viens spēka paņēmiens un viens bloķēts metiens.

Tikmēr uzvaru ceturtdien izcīnīja latviešu aizsarga Oskara Bārtuļa pārstāvētā Vladivostokas Admiral, kas savā laukumā ar 4:2 (1:0, 2:0, 1:2) pārspēja Astanas Baris vienību no Kazahstānas.

Kā zināms, Admiral kapteinis Bārtulis traumas dēļ nevarēs spēlēt aptuveni līdz nedēļas nogalei, tomēr uzreiz pēc tam sāksies ar valstsvienības spēlēm saistītais pārtraukums.