Ufa septītajā mačā uzveic Avangard un sasniedz Austrumu konferences finālu

Prognozē rezultātu un laimē viedtālruni!

KHL Gagarina kausa izcīņas Austrumu konferences finālu svētdien sasniegusi Ufas Salavat Yulaev komanda. Pusfināla sērijas izšķirošajā – septītajā – spēlē Salavat Yulaev izbraukumā ar 2:1 (0:1, 2:0, 0:0) pārspēja Omskas Avangard, sērijā līdz četriem panākumiem triumfējot ar 4-3.

Šīs spēles rezultātu 13.minūtē atklāja Avangard hokejists Aleksandrs Perežogins, bet otrās trešdaļas sākumā Sergejs Soins Panāca izlīdzinājumu. Šī perioda turpinājumā Salavat Julajev guva arī uzvaru nesošos vārtus, kad 33.minūtē izcēlās Maksims Majorovs.

Lai gan priekšpēdējās minūtes izskaņā Avangard centās atspēlēties un nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, mājiniekiem neizdevās panākt neizšķirtu. Austrumu konferences finālu sasniegusi Magņitogorskas Metallurg, kas sērijā ar 4-1 uzveica Novosibirskas Sibirj.

Tikmēr Rietumu konferencē finālus – tāpat kā pirms gada – sasniegušas Maskavas CSKA un pašreizējie Gagarina kausa īpašnieki Sanktpēterburgas SKA.