TIEŠRAIDE: LDz kauss. Rīgas Dinamo 4:2 Minskas Dinamo. Spēle par 3.vietu.

Prognozē rezultātu un laimē viedtālruni!

Rīgas Dinamo hokejisti šovakar cīņā par 3. vietu Latvijas Dzelzceļa kausa izcīņā spēlēs ar Baltkrievijas klubu Minskas Dinamo, kurus pirmajā tikšanās reizē uzvarēja ar 4:3.

Svētdienas mačā rīdzinieki Gunārs Skvorcovs, Miķelis Rēdlihs un Ville Leino jau pirmajā periodā pārspēja viesu vārtsargu Džefu Glasu. Rezultātu atklāja . Trešajā periodā Džonatans Čīčū guva viesu pirmos vārtus, uz ko ar precīzu metienu atbildēja Gints Meija. Spēles izskaņā Sergejs Drozds un Aleksandrs Materjuhins Minskai guva vēl divus vārtus, tomēr nervozā galotnē mājinieki noturēja uzvaru ar 4:3.