SKA pārtrauc CSKA trīs uzvaru sēriju KHL Rietumu konferences finālsērijā

Prognozē rezultātu un laimē viedtālruni!

Pirmo panākumu Kontinentālās Hokeja līgas Gagarina kausa izcīņas Rietumu konferences finālsērijas cīņās trešdien guva Sanktpēterburgas SKA komanda, kas dueļa ceturtajā mačā ar 4:1 savā laukumā pieveica Maskavas CSKA.

Pēc iepriekšējiem trim zaudējumiem šo maču SKA aizvadīja daudz pārliecinošāk un pirmajās divās trešdaļās izvirzījās vadībā ar 4:0, divus vārtus gūstot Jevgēņijam Dadonovam, bet pa reizei izceļoties norvēģim Patrikam Tūresenam un Vadimam Šipačovam. Kaut trešajā trešdaļā Igors Grigorenko vienu ripu CSKA atguva, mačs noslēdzās ar SKA uzvaru.

Līdz ar to sērijā līdz četrām uzvarām SKA pietuvojās pretiniekiem līdz 1-3. Dueļa nākamais mačs piektdien jau tiks aizvadīts Maskavā.

Pirmajā Rietumu konferences fināla spēlē, pateicoties lieliskam Aleksandra Radulova sniegumam, pārliecinošu uzvaru ar 3:0 guva CSKA. Otrajā mačā Maskavas armijnieki uzvaru izcīnīja vien trešajā pagarinājumā, kad 3:2 CSKA labā panāca Romāns Ļubimovs, bet trešajā duelī regulārās sezonas uzvarētāji CSKA bija labāki ar 3:1. Aleksandrs Radulovs piedalījies deviņos no desmit CSKA komandas vārtu guvumiem Rietumu konferences finālsērijā.