Sedlāčeks: mums ir jāturpina cīnīties

Skaties Latvijas sieviešu basketbola izlases spēļu tiešraides!

KHL regulārās sezonas spēlē vakar Rīgas Dinamo vienība pēcspēles metienos ar 1:2 atzina Bratislavas Slovan pārākumu. Rīdzinieku vārtsargs Jakubs Sedlāčeks mačā pret Bratislavas Slovan atvairīja 31 metienu no 33 un sacīja, ka komanda nedrīkst nolaist galvas.

”Domāju, spēli iesākām labi, bet tam zaudējām vārtus. Manuprāt, tā daļēji bija mana vaina. Pirmā perioda otrajā pusē pretinieks mūs nospieda. Pārtraukumā nomierinājāmies, teicām viens otram, ka jāturpina spēlēt. Guvām vārtus, sākām sev ticēt un veidojām momentus. Bet šobrīd nespēlējam pārāk labi savā aizsardzības zonā. Pēdējās spēlēs esam guvuši tikai piecus vārtus. Mums ir jāizmanto savas iespējas.” Vārtsargs iesaka nezaudēt cīņassparu.

”Vienīgais veids, kā šo posmu pārvarēt ir raudzīties uz priekšu ar pozitīvu skatu. Mums ir jāturpina cīnīties. Priekšā vēl ir 45 spēles. Es savai komandai ticu, un zinu, ka varam būt labāki.”