Sedlāčeks: mums ir jāturpina cīnīties

KHL regulārās sezonas spēlē vakar Rīgas Dinamo vienība pēcspēles metienos ar 1:2 atzina Bratislavas Slovan pārākumu. Rīdzinieku vārtsargs Jakubs Sedlāčeks mačā pret Bratislavas Slovan atvairīja 31 metienu no 33 un sacīja, ka komanda nedrīkst nolaist galvas.

”Domāju, spēli iesākām labi, bet tam zaudējām vārtus. Manuprāt, tā daļēji bija mana vaina. Pirmā perioda otrajā pusē pretinieks mūs nospieda. Pārtraukumā nomierinājāmies, teicām viens otram, ka jāturpina spēlēt. Guvām vārtus, sākām sev ticēt un veidojām momentus. Bet šobrīd nespēlējam pārāk labi savā aizsardzības zonā. Pēdējās spēlēs esam guvuši tikai piecus vārtus. Mums ir jāizmanto savas iespējas.” Vārtsargs iesaka nezaudēt cīņassparu.

”Vienīgais veids, kā šo posmu pārvarēt ir raudzīties uz priekšu ar pozitīvu skatu. Mums ir jāturpina cīnīties. Priekšā vēl ir 45 spēles. Es savai komandai ticu, un zinu, ka varam būt labāki.”

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
”Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar ”Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

“Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar “Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

23.martā, ”Mill Rīga” telpās norisinājās ”Absolut Invite 2017” bārmeņu konkurss, kurā notika cīņa par galveno balvu – iespēju piedalīties ”Absolut Invite” pasaules finālā – Zviedrijā, kā arī gada garumā kļūt par ”Absolut” sadarbības bārmeni, kopā apceļojot pasaules labākos bārus. Sīvā cīņā uzvaru izcīnīja ”Mākonis Coctail&Designe” pārstāvētā komanda, kuras sastāvā bija bārmeņi Rihards Piternieks un Ilmārs Munkevics.