Sanktpēterburgas SKA bez Kovaļčuka panāk izlīdzinājumu sērijā ar Lokomotiv

Prognozē rezultātu un laimē viedtālruni!

Pagājušās sezonas čempionvienība Sanktpēterburgas SKA otrdien izcīnīja uzvaru Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Gagarina kausa izcīņas Rietumu konferences ceturtdaļfināla otrajā spēlē, panākot izlīdzinājumu sērijā ar Jaroslavļas Lokomotiv vienību.

Aizvadītajā mačā SKA, kas vismaz uz šo spēli no sastāva bija izslēgusi savu kapteini Iļju Kovaļčuku, ar rezultātu 3:2 (1:0, 2:0, 0:2) izbraukumā apspēlēja Lokomotiv vienību, kurā par vārtsargu treneri strādā Latvijas speciālists Sergejs Naumovs.

Pirmos trīs vārtus guva SKA komanda, izceļoties Aleksandram Barabanovam, Sergejam Širokovam un somam Jarno Koskirantam. Kaut trešajā trešdaļā Lokomotiv vienībai divus vārtus atguva Daniils Apaļkovs un zviedrs Stefans Kronvals, mājinieki piedzīvoja zaudējumu.

Pēc sērijas pirmās spēles, kurā SKA piedzīvoja zaudējumu pagarinājumā ar rezultātu 2:3, uz Sanktpēterburgu tika nosūtīts vienības kapteinis Kovaļčuks. Pagaidām vēl nav zināms, vai turpinājumā viņš atgriezīsies līgas čempiones sastāvā, bet otrdienas mačā viņa vietā pieteikts bija Barabanovs, kurš ne tikai atklāja rezultātu, bet arī izcēlās ar rezultatīvu piespēli.

Sērijā līdz četrām uzvarām rezultāts kļuvis neizšķirts 1-1, bet nākamās divas spēles jau notiks Sanktpēterburgā.