Salavat Yulaev un Magņitogorskas Metallurg pārņem vadību pusfināla sērijās

KHL Gagarina kausa izcīņas Austrumu konferences pusfināla sērijās sestdien vadību pārņēma Ufas Salavat Yulaev un Magņitogorskas Metallurg komandas.

Salavat Yulaev sestdien savā laukumā ar 3:1 uzvarēja Omskas Avangard vienību, sērijā līdz četriem panākumiem izvirzoties vadībā ar 2-1. Pēc precīziem Ivana Višņevska un Tēmu Hartikainena metieniem Salavat Yulaev pirmo divu periodu laikā izvirzījās vadībā ar 2:0, taču noslēdzošās trešdaļas sestajā minūtē Avangard izdevās vienus vārtus atgūt, kad izcēlās Nikolajs Ļemtjugovs.

Tomēr Omskas klubam nebija lemts panākt pretiniekus, turklāt desmit sekundes pirms pamatlaika beigām trešo ripu jau viesu tukšos vārtos iemeta Sami Lepiste. Šīs sērijas nākamais mačs turpat Ufā notiks pirmdien.

Otra pusfināla sērijas trešajā mačā Metallurg izbraukumā ar 5:1 uzvarēja Novosibirskas Sibirj un arī izvirzījās sērijas vadībā ar 2-1. Izšķirošo pārsvaru Magņitogorskas vienība nodrošināja otrajā trešdaļā, kad šīs vienības hokejisti guva trīs vārtus. Metallurg sastāvā ar diviem vārtiem izcēlās Jans Kovāržs. Arī šīs sērijas nākamais duelis notiks pirmdien, vienībām spēkojoties Novosibirskā.

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
”Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar ”Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

“Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar “Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

23.martā, ”Mill Rīga” telpās norisinājās ”Absolut Invite 2017” bārmeņu konkurss, kurā notika cīņa par galveno balvu – iespēju piedalīties ”Absolut Invite” pasaules finālā – Zviedrijā, kā arī gada garumā kļūt par ”Absolut” sadarbības bārmeni, kopā apceļojot pasaules labākos bārus. Sīvā cīņā uzvaru izcīnīja ”Mākonis Coctail&Designe” pārstāvētā komanda, kuras sastāvā bija bārmeņi Rihards Piternieks un Ilmārs Munkevics.