Salavat Yulaev un Magņitogorskas Metallurg ar uzvarām sāk Austrumu konferences pusfināla sērijas

Prognozē rezultātu un laimē viedtālruni!

Ufas Salavat Yulaev un Magņitogorskas Metallurg komandas otrdien ar uzvarām sāka KHL Gagarina kausa izcīņas Austrumu konferences pusfināla sērijas. Salavat Yulaev izbraukumā ar 3:2 (1:1, 0:0, 1:1, 1:0) mača pagarinājumā pārspēja Omskas Avangard, savukārt Magņitogorskas Metallurg mājās ar 3:1 (2:0, 0:1, 1:0) uzveica Novosibirskas Sibirj.

Omskā notikušajā spēlē jau mača otrajā minūtē Avangard izvirzījās vadībā, kad ar precīzu metienu izcēlās Nikolajs Ļemtjugovs, taču pirmā perioda beigu daļā neizšķirtu panāca Maksims Majorovs. Trešā perioda pirmajā minūtē Deniss Paršins atguva vadību Avangard komandai, bet trešdaļas vidū neizšķirtu panāca Līnuss Umarks.

Uzvaras vārtus Salavat Yulaev labā mača pagarinājuma 13.minūtē guva Sergejs Soins, nodrošinot Ufas vienībai uzvaru ar 3:2.

Savukārt otrā duelī Magņitogorskā Metallurg mača pirmajās sešās minūtēs jau guva divus vārtus, izmantojot skaitliskā vairākuma priekšrocības. Pa reizei precīzi meta Aleksandrs Sjomins un Sergejs Mozjakins.

Sibirj vienus vārtus atspēlēja mača vidū, kad pretinieku vārtsargu pārspēja Andrejs Mesarošs. Spēles beigu daļā Sibirj centās atspēlēties, nomainot vārtsargu pret laukuma spēlētāju, taču minūti pirms spēles beigām Sjomins ieraidīja ripu tukšos vārtos, sekmējot Metallurg komandai uzvaru ar 3:1. Sērijas otrās spēles notiks ceturtdien turpat Omskā un Magņitogorskā.