Salavat Yulaev KHL Austrumu konferences finālsērijas trešajā mačā uzvar Magņitogorskas Metallurg

Prognozē rezultātu un laimē viedtālruni!

Ufas Salavat Yulaev komanda svētdien guva pirmo uzvaru Kontinentālās hokeja līgas Gagarina kausa izcīņas Austrumu konferences finālsērijas duelī pret Magņitogorskas Metallurg, taču joprojām ir iedzinējos visā sērijā.

Salavat Yulaev savā laukumā svētdien guva panākumu ar 3:2 (1:2, 1:0, 1:0), tomēr sērijā līdz četrām uzvarām ir zaudētājos ar 1-2.

Uzvarētājiem divus vārtus guva somu aizsargs Sami Lepiste, kurā uzvaras ripu iemeta divas minūtes un 17 sekundes pirms pamatlaika beigām. Somu hokejists cīņas astotajā minūtē vairākumā atklāja rezultātu, taču vēl līdz pirmajam pārtraukumam Sergejs Mozjakins un Jans Kovāržs vadībā izvirzīja viesus. Izlīdzinājumu 30.minūtē panāca Nikolajs Prohorkins, bet tuvojoties pamatlaika beigām Lepiste iemeta uzvaras ripu.

Sērijas ceturtā spēle otrdien atkal notiks Ufā.

Pirmajos divos mačos Metallurg savā laukumā uzvarēja ar 3:2 pagarinājumā un 6:1.

Tikmēr Rietumu konferences finālsērijā regulārā čempionāta uzvarētāji Maskavas CSKA atrodas vadībā ar 3-0 pret Sanktpēterburgas SKA, kas ir pašreizējie Gagarina kausa glabātāji.