Rīgas Dinamo

Latvijas klubs Rīgas “Dinamo”, uzsākot šīs sezonas tālāko un ilgāko izbraukumu, Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē pirmdien viesos ar 1:3 (1:0, 0:1, 0:2) piekāpās Jaroslavļas “Lokomotiv” komandai, kur par vārtsargu treneri strādā Sergejs Naumovs. “Dinamo” labā vārtus guva Miķelis Rēdlihs, kurš Latvijas komandā tika atzīts par mača labāko spēlētāju.

Rīgas “Dinamo” sezonas tālāko un ilgāko izbraukumu uzsāk ar dueli pret “Lokomotiv” hokejistiem

Rīgas "Dinamo" sezonas tālāko un ilgāko izbraukumu uzsāk ar dueli pret "Lokomotiv" hokejistiem

Latvijas klubs Rīgas “Dinamo”, uzsākot šīs sezonas tālāko un ilgāko izbraukumu, Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē viesojas pie Jaroslavļas “Lokomotiv”, kur par vārtsargu treneri strādā Sergejs Naumovs. Spēle Jaroslavļā sāksies plkst.18.00 un tiešraidē to varēs vērot televīzijas kanālā “Viasat Sport Baltic”, bet portālā ”Skaties.lv” duelim varēs sekot teksta video tiešraidē.

Rīgas “Dinamo” ceturtdien Kontinentālās hokeja līgas spēlē ar 0:2 piekāpās līgas vicelīderiem Maskavas CSKA. Vārtus CSKA labā trešā perioda septītajā minūtē guva Kirils Petrovs, bet Vladimirs Žarkovs meta ripu jau tukšos vārtos..