Rīgas Dinamo spēlē Zagrebā plīvo plakāts: Man ir paveicies, ka esmu dzimis Latvijā!

Prognozē rezultātu un laimē viedtālruni!

KHL regulārā čempionāta spēlē Rīgas Dinamo vakar izbraukumā tikās ar Zagrebas Medveščak komandu. Kameras spēles gaitā noķēra kādu ļoti patriotisku rīdzinieku fanu, kurš uz Horvātijas galvaspilsētu bija devies ar plakātu. un uz tā bija rakstīts – “Man ir paveicies, ka esmu dzimis Latvijā!”.

Dinamiešu fans Zagrebā nebaidījās noslēpt, ka ir no Latvijas, turklāt viņš uz spēli bija paņēmis līdz ļoti krāšņu plakātu, kurā līdzjutējs pauda laimi par šo faktu. “Man ir paveicies, ka esmu dzimis Latvijā,” angļu valodā bija rakstīts plakātā. Šī lieliskais un patriotiskais fans ļoti iespējams bija viens no galvenajiem Dinamo uzvaras kaldinātājiem pār Medveščak.

Vakardienas mača izšķirošās trešdaļas pirmajās piecās minūtēs rīdzinieki guva divus vārtus, nodrošinot izšķirošo pārsvaru. Vispirms tika nopelnīts vairākums, ko arī ātri realizēja, kad ar lielisku metienu izcēlās Miķelis Rēdlihs un panāca 2:0, bet pāris minūtes vēlāk pēc lieliskas debitanta Bruno Zabja piespēles no vārtu priekšas izcēlās Kulda. Kaut atlikušajā trešdaļas daļā pārsvars piederēja mājiniekiem, Latvijas komanda droši noturēja uzvaru.