Rīgas Dinamo savu līdzjutēju klātbūtnē cīņa pret skandalozo Nazarovu un Astanas Barys

Prognozē rezultātu un laimē viedtālruni!

Rīgas Dinamo KHL regulārā čempionāta spēlē savā laukumā plkst. 19.30 uzņems Astanas Barys vienību, kuras treneris ir skandalozais Aleksandrs Nazarovs. Iepriekšējā mačā rīdzinieki piedzīvoja sāpīgu neveiksmi pret Helsinku Jokerit, bet pēdējo panākumu Dinamo izcīnīja pret Čerepovecas Severstal komandu. Mača translācija būs pieejama kanālā TV6, bet portālā Skaties.lv spēlei varēs sekot gan tiešraidē, gan teksta video tiešraidē!

Latvijas klubs aizvada vienu no neveiksmīgākajām sērijām Arēnā Rīga, jo iepriekšējos trīs mačos pēc kārtas savā laukumā nespēja gūt vārtus. Trešdien Rīgas Dinamo ar 0:7 piedzīvoja šosezon smagāko zaudējumu pret Latvijas hokejista Artūra Kuldas pārstāvēto Helsinku Jokerit. Pirms tam mājās rīdzinieki ar 0:3 zaudēja Minskas Dinamo un ar 0:5 Maskavas CSKA, kam sekoja divas spēles izbraukumā. Rīgas Dinamo “sausā” sērija savā laukumā ir sasniegusi 212 minūtes un 32 sekundes.

KHL turnīra tabulā Dinamo ar 68 punktiem 56 spēlēs joprojām ir 12.vietā Rietumu konferencē, bet Barys komanda tikusi pie 80 punktiem 57 mačos, kas tai dod devīto vietu Austrumu konferencē. Kazahstānas komanda vēl nav zaudējusi cerības iekļūt izslēgšanas spēlēs. Barys atlikušas trīs spēles, kurās tas var maksimāli nopelnīt deviņus punktus. Astotajā vietā esošā Ņižņekamskas Neftehimik 57 mačos tikusi pie 81 punkta.

Rīgas Dinamo rezultatīvākais spēlētājs četras spēles līdz sezonas beigām ir Miks Indrašis ar 29 punktiem (12+17), bet Lauris Dārziņš iekrājis 28 punktus (10+18), savukārt Miķelim Rēdliham 23 punkti (14+9). Astanas Barys līderis ir Brendons Bočenskis ar 57 punktiem (18+39), bet Naidželam Dousam 49 punkti (30+19).

Turpinājumā rīdzinieki pirmdien noslēdzošajā izbraukuma spēlē viesosies pie Slovākijas kluba Bratislavas Slovan, bet pēc valstsvienību pārtraukuma sekos vēl divi mači savā laukumā ar čempioni Sanktpēterburgas SKA un Maskavas Dinamo.